Netflix konta koplietošana ir labs veids, kā maksāt mazāk, jo ar Premium kontu vienlaicīgi var straumēt līdz pat 4 ekrāniem. Tātad tas izmaksā tikai dažus eiro mēnesī uz vienu personu. Labais plāns! Mēs jums pastāstīsim, kā to izdarīt un kā nodrošināt automātisku atmaksu maksātājam. Šī pamācība lieliski darbojas arī 2023. gadā, tāpēc nevilcinieties.

Mise à jour : Découvrez le nouveau mode de partage Netflix à partir du 24 mai 2023

Netflix pakalpojumu cenas

Ir pieejami četri abonēšanas veidi.

 • Netflix ar reklāmu: 5,99 €/mēnesī ar reklāmu un pazeminātu kvalitāti vienā ekrānā. Diemžēl ne visas filmas un seriāli ir pieejami šajā plānā, tāpēc mēs to neiesakām.
 • Netflix Essential: 10,99 € mēnesī, sniedz neierobežotu piekļuvi videoklipiem bez līguma un reklāmām. Taču vienlaicīgi ir pieejams tikai viens ekrāns, turklāt netiek nodrošināta augstas izšķirtspējas izšķirtspēja.
  ⚠️ No 2023. gada decembra vairs netiek piedāvāts plāns Netflix Essential.
 • Netflix Standard: 13,49 € mēnesī, ļauj skatīties Netflix uz 2 ekrāniem HD izšķirtspējā vienlaikus. Tādējādi varat kopīgot kontu ar draugiem un ģimeni un baudīt to. Ja trīs no jums vēlas skatīties Netflix saturu, vienam no jums piekļuve šai platformai tiks liegta.
 • Netflix Premium: 19,99 € mēnesī, pieejams ikvienam. Skatieties visu, ko vēlaties, uz 4 ekrāniem vienlaicīgi un īpaši augstā izšķirtspējā.

Cik ierīcēs varu izmantot savu kontu?

 • Netflix Būtisks vai ar reklāmām: jums būs jāpieliek pūles, lai skatītos videoklipus vienatnē.
 • Netflix Standard: varat skatīties savas iecienītākās filmas un seriālus vienlaicīgi divatā.
 • Netflix Premium: videoklipus vienlaicīgi var skatīties līdz pat 4 ģimenes locekļiem vai draugiem.

Pakalpojums joprojām ļauj konfigurēt līdz 5 dažādiem profiliem, taču pēc piektā vienlaicīgā savienojuma pēdējais pieslēguma veicējs to vairs nevarēs izdarīt.

Jums vēl nav Netflix konta? Pievienojieties abonementiem, kas pieejami koplietošanai.

iestatīt Netflix konta kopīgošanu:

Time needed: 2 minutes

Lai gan saskaņā ar Netflix lietošanas noteikumiem kontu nedrīkst kopīgot ar personām ārpus mājsaimniecības, tehniski ir iespējams veikt Netflix abonementa kopīgošana ar lietotājiem, kas atrodas citās adresēs, jo jums ir tiesības izveidot savienojumu ar savu kontu no dažādām vietām.

Lai katrs lietotājs varētu personīgāk izmantot kontu, vienkārši :

 1. Savienojums ar Netflix platformu

  partage compte netflix

 2. Noklikšķiniet uz sava avatara augšējā labajā stūrī.

 3. Noklikšķiniet uz “Mainīt profilus

 4. Atliek tikai izveidot profilu katram no tiem.

Kad šis posms ir pabeigts, varat sākt darbu! Piekļūstiet pilnam katalogam. Visas šīs izvēles nav galīgas. Jūs vai jaunais abonents jebkurā laikā varat mainīt šo informāciju. Pat ja visu šo procesu var veikt jaunais abonents, iesakām jums kā konta organizatoram uzņemties atbildību par to, jo tas mudinās personu noklikšķināt uz sava vārda un izmantot savu profilu.

Lai nodrošinātu papildu drošību, neaizmirstiet pievienot profilam piekļuves kodu, lai tas būtu drošāks.

Cik daudz var ietaupīt, izmantojot koplietošanas kontu?

Ja kopīgojat :

 • Ja standarta pakete ir pieejama 1 personai: jūs būsiet divi, un joprojām varēsiet vienlaicīgi skatīties straumi, ietaupot 71,94 € gadā.
 • Ar 3 personām, kas izmanto Premium paketi, jūs būsiet 4 cilvēki bez riska, ka jums varētu traucēt, un ietaupīsiet 143,91 € gadā.

Negaidiet ilgāk un piedāvājiet savu kontu abonēšanas koplietošanas vietnē Sharesub, lai samazinātu izmaksas.

Sharesub ir platforma, kas ļauj sadalīt visu abonementu izmaksas ar draugiem, ģimeni un kolēģiem. Varat viegli ievadīt visus kontus mūsu saskarnē un nosūtīt uzaicinājumu saviem kontaktiem vai atrast līdzabonentus. Jūs beidzot saņemsiet naudu atpakaļ katru mēnesi bez atgādinājumiem!

Kā es varu dalīt abonēšanas izmaksas ar līdzabonentiem?

Netflix nepiedāvā sadalīt izmaksas starp plāna dalībniekiem, bet jūs varat vienkārši dalīt šīs izmaksas, reģistrējoties Sharesub. Ievadot dažus datus par abonementu, jūs saņemsiet koplietošanas saiti: šī saite ļaus jūsu līdzabonentiem ievadīt savu maksājumu karti, un ikmēneša debets tiks veikts, lai kreditētu jūsu kontu.

Ļaujiet saviem draugiem un ģimenes locekļiem izmantot šo iespēju iegūt Netflix kontu par ļoti zemu cenu, nosūtot viņiem Sharesub koplietošanas saiti! Jūs tiksiet dievināts.

Dalīšanās ar riskiem un preventīvie pasākumi

Ja ievērosiet šos divus pamatnoteikumus, lai nodrošinātu, ka Netflix konta kopīgošana norit pēc iespējas raitāk, ar kontu kopīgošanu nav saistīti nekādi drošības riski:

 • Izmantojiet šim kontam paredzētu paroli, kas atšķiras no parasti izmantotās paroles. Citi lietotāji nedrīkst spēt pieslēgties citiem jūsu kontiem!
 • Kopīgojiet savu kontu ar cilvēkiem, kuriem uzticaties, drošā vidē.

Pat ja jums ir piekļuve jūsu pieteikumvārdam, cits lietotājs nevarēs mainīt kontam pievienoto e-pasta adresi, jo Netflix šīs darbības veikšanai ir nepieciešams validācijas kods, kas tiek nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi. Tomēr viņi varēs mainīt paroli un uzlabot savu paketi, piemēram, no standarta uz Premium.

Ja tā notiks, joprojām varēsiet atjaunot savu kontu, jo e-pasta adresi nevar mainīt, tāpēc mēs iesakām dalīties ar savu abonementu tikai ar uzticamu personu.

Categorized in: