Pircēju aizsardzības programma

Sharesub mēs vēlamies, lai pircēji varētu droši veikt savus abonementus: par katru pirkumu jums sistemātiski ir līdzabonentu aizsardzība, un mēs jums nodrošinām pareizu darbību vai atmaksu.

Līdzekļu nodrošināšana

Jūsu abonementa darbība un atbilstība ir garantēta: tiklīdz jūsu maksājumu karte ir verificēta, jūsu nauda ir drošībā depozīta kontā līdz kārtējā mēneša beigām. Jūsu nauda netiks nodota abonementa īpašniekam, kamēr nebūs bez problēmām pagājis abonēšanas mēnesis.

Droša apmaiņa

Pēc iegādes jūs saņemat piekļuvi abonementam un organizatora sniegtajai informācijai. Ja ar to nepietiek vai ja ir nepieciešams ielūgums, varat izmantot drošu, moderētu ziņojumapmaiņas sistēmu, lai sazinātos ar organizatoru. Visas šajā tērzēšanas vietnē veiktās apmaiņas ļauj mūsu komandai veikt rūpīgu pārbaudi un veikt uzskaiti.

Ātra un vienkārša atmaksa

Visbeidzot, jums ir iespēja iesniegt sūdzību, ja 24 stundu laikā jūsu pieprasījumi īpašniekam nav bijuši apmierināti: mūsu komanda veiks pārbaudes un vajadzības gadījumā bez maksas atcels jūsu rezervāciju.


Jūs varat droši pirkt. Saskaņā ar mūsu noteikumiem un nosacījumiem mēs jums atmaksāsim naudu, ja jūsu :

  • nedarbojas,
  • vairs nedarbojas, un īpašnieks nav atbildējis,
  • neatbilst tā aprakstam

48 stundu laikā pēc abonementa saņemšanas vienkārši noklikšķiniet uz “Sūdzības un kompensācijas” abonēšanas lapā.

Piesardzības pasākumi

Nepērciet vienādus abonementus, gaidot atbildi no abonementa īpašnieka: tiklīdz veicat pasūtījumu, jūs esat apņēmies to izmantot kārtējā mēnesī, ja abonements darbojas labi.

Esiet uzmanīgi, ja kāds jums lūdz vai nosūta tālruņa numuru / e-pasta adresi Mēs garantējam jūsu apmaiņas drošību, tāpēc iesakām jums palikt uz ziņojumu dēļa, lai tērzētu un izmantotu drošu Sharesub maksājumu saviem darījumiem. Ja jums ir problēmas ar abonēšanu un apmaiņa nav notikusi Sharesub drošajā tērzēšanā, mēs nevarēsim aktivizēt iepriekš aprakstīto pircēja aizsardzību.

Skatiet arī mūsu bieži uzdotos jautājumus, kas attiecas uz daudzām citām tēmām.