Program ochrany kupujúceho

V Sharesub chceme, aby kupujúci mohli bezpečne uskutočniť svoje predplatné: pri každom nákupe máte systematicky zabezpečenú ochranu spoluúčastníkov a my vám zaručujeme správnu operáciu alebo vrátenie peňazí.

Zabezpečenie finančných prostriedkov

Prevádzka a dodržiavanie predplatného sú zaručené: po overení vašej platobnej karty sú vaše peniaze v bezpečí na depozitnom účte až do konca aktuálneho mesiaca. Vaše peniaze budú odovzdané majiteľovi predplatného až po bezproblémovom uplynutí predplateného mesiaca.

Zabezpečené výmeny

Po zakúpení získate prístup k predplatnému a informáciám poskytnutým organizátorom. Ak to nestačí alebo ak je potrebná pozvánka, môžete na komunikáciu s organizátorom použiť zabezpečený moderovaný systém správ. Všetky výmeny v tomto chate umožňujú nášmu tímu vykonať dôkladnú kontrolu a viesť o nich záznamy.

Rýchle a jednoduché splácanie

A nakoniec, ak vaše požiadavky adresované majiteľovi neboli úspešné do 24 hodín, máte možnosť podať sťažnosť: náš tím vykoná kontrolu a v prípade potreby bezplatne zruší vašu rezerváciu.


Môžete nakupovať s pokojom. V súlade s našimi podmienkami vám vrátime peniaze, ak vaše :

  • nefunguje,
  • už nefunguje a majiteľ vám neodpovedá,
  • nezodpovedá svojmu opisu

Stačí kliknúť na “Reklamácie a vrátenie peňazí” na stránke predplatného do 48 hodín od prevzatia predplatného.

Bezpečnostné opatrenia

Nekupujte si rovnaké predplatné, kým čakáte na odpoveď od majiteľa predplatného: hneď ako zadáte objednávku, ste zaviazaní na aktuálny mesiac, ak predplatné funguje dobre.

Buďte opatrní, keď vás niekto požiada o telefónne číslo alebo vám pošle e-mail Tu zaručujeme bezpečnosť vašich výmen, preto vám odporúčame zostať na diskusnom fóre a chatovať a používať bezpečnú platbu Sharesub pre vaše transakcie. Ak máte problém s predplatným a výmena sa neuskutočnila na zabezpečenom chate Sharesub, nebudeme môcť aktivovať vyššie uvedenú ochranu kupujúceho.

Pozrite si tiež naše často kladené otázky, ktoré sa týkajú mnohých ďalších tém.