Kontaktujte nás

Potrebujete pomôcť pochopiť, ako to funguje? Máte nejaké otázky týkajúce sa vášho predplatného? Urobíme všetko pre to, aby sme vám odpovedali do 24 hodín.

Pozrite si často kladené otázky, aby ste nemuseli čakať 😉

Živá podpora

Pomocou systému správ v pravom dolnom rohu stránky sa môžete obrátiť na člena tímu Sharesub a položiť mu akékoľvek otázky.
Je to rýchle a jednoduché!

Vzhľadom na veľký počet zákazníkov platformy sa z organizačných dôvodov spracúvajú len žiadosti podané prostredníctvom tlačidla na podávanie sťažností na stránke predplatného alebo prostredníctvom schránky podpory (dostupnej v pravom dolnom rohu všetkých stránok na stránke).

V krajnom prípade nás môžete kontaktovať na nasledujúcom e-maile, ale musíte si uvedomiť, že nám to neumožňuje kategorizovať vašu požiadavku, čím strácate čas nášho tímu, a preto bude spracovaná s najnižšou úrovňou priority.

Z tohto dôvodu vás opäť žiadame, aby ste uprednostnili podporu prostredníctvom okamžitých správ.

Právne oznámenia

Ak chcete nahlásiť obsah, ktorý porušuje autorské práva, alebo podať sťažnosť DMCA, a to len na tento účel, obráťte sa na túto adresu:

⚠️ Upozornenie: požiadavky, ktoré sa netýkajú týchto tém, nebudú zodpovedané a nebudú postúpené nášmu popredajnému servisu. V ostatných prípadoch pošlite svoju požiadavku na stránke chatu podpory.

Ak sa vaša požiadavka týka vašich predplatných alebo prevádzky platformy, nebude vám poskytnutá žiadna odpoveď: tieto informácie nájdete v možnostiach uvedených vyššie na tejto stránke.