Võtke meiega ühendust

Kas vajate abi selle toimimise mõistmisel? Kas teil on küsimusi tellimuse kohta? Teeme kõik endast oleneva, et võtta teiega ühendust 24 tunni jooksul.

Tutvu sageli esitatud küsimustega, et sa ei peaks ootama 😉.

Otseülekanne

Kasutage lehe paremas allosas asuvat sõnumsüsteemi, et rääkida Sharesubi meeskonnaliikmega ja esitada võimalikke küsimusi.
See on kiire ja lihtne!

Organisatsioonilistel põhjustel, arvestades platvormi klientide suurt arvu, töödeldakse ainult neid taotlusi, mis on esitatud tellimuse lehel oleva kaebuste nupu või tugipostkasti kaudu (mis on kättesaadav kõigi veebilehtede paremal allosas).

Viimase abinõuna võite meiega ühendust võtta järgmisel e-posti aadressil, kuid peate mõistma, et see ei võimalda meil teie taotlust liigitada, raisata seega meie meeskonna aega, ja et seda käsitletakse seetõttu kõige madalama prioriteediga.

Seetõttu palume veelkord, et eelistaksite kiirsõnumite kaudu pakutavat tuge.

Õiguslikud teated

Kui soovite teatada autoriõigusi rikkuvast sisust või esitada DMCA nõude, ja ainult sel eesmärgil, võtke palun ühendust järgmisel aadressil:

⚠️ Palun pange tähele: taotlusi, mis ei ole seotud nende teemadega, ei võeta arvesse. vastata ja neid ei edastata meie müügijärgsele teenindusele. Kõigi muude küsimuste puhul esitage oma taotlus tugivestluse lehel.

Vastust ei anta, kui teie taotlus puudutab teie tellimusi või platvormi toimimist: nende kohta vt selle lehekülje ülalpool toodud võimalusi.