Ostjate kaitseprogramm

Sharesubis soovime, et ostjad saaksid oma tellimusi turvaliselt teha: iga ostu puhul on teil süstemaatiliselt kaastellijate kaitse ja me tagame teile nõuetekohase toimimise või tagasimaksmise.

Rahaliste vahendite tagamine

Teie tellimuse toimimine ja täitmine on tagatud: kui teie maksekaart on kontrollitud, on teie raha turvaliselt hoiukontol kuni jooksva kuu lõpuni. Teie raha ei anta edasi enne tellimuse omanikule, kui tellimiskuu on möödunud probleemideta.

Turvaline vahetus

Pärast ostu sooritamist saate juurdepääsu tellimusele ja korraldaja esitatud teabele. Kui sellest ei piisa või kui on vaja kutset, võite kasutada korraldajaga suhtlemiseks turvalist, modereeritud sõnumsüsteemi. Kõik selles vestluses toimuvad vahetused võimaldavad meie meeskonnal põhjalikult kontrollida ja arvestust pidada.

Kiire ja lihtne tagasimaksmine

Lõpuks on teil võimalus esitada kaebus, kui teie taotlused omanikule ei ole 24 tunni jooksul olnud edukad: meie meeskond kontrollib ja vajadusel tühistab teie broneeringu tasuta.


Võite osta rahulikult. Vastavalt meie tingimustele tagastame teile raha, kui teie :

  • ei tööta,
  • ei tööta enam ja te ei saa omanikult vastust,
  • ei vasta selle kirjeldusele

Lihtsalt klõpsake 48 tunni jooksul pärast tellimuse vormistamist tellimuse lehel nupule “Kaebused ja tagasimaksed “.

Ettevaatusabinõud

Ärge ostke identset tellimust, oodates tellija vastust: niipea, kui te tellimust vormistate, olete kohustatud jooksvaks kuuks, kui tellimus toimib hästi.

Olge ettevaatlik, kui keegi küsib või saadab teile telefoninumbri / e-posti Siin me garanteerime teie vahetuste turvalisuse, mistõttu soovitame teil vestlemiseks jääda teadetetahvlile ja kasutada turvalist Sharesub-makset oma tehingute jaoks. Kui teil on tellimusega probleeme ja vahetusi ei ole toimunud Sharesubi turvalises vestluses, ei saa me eespool kirjeldatud ostjakaitset aktiveerida.

Vt ka meie Korduma ki ppuvad küsimused, mis hõlmavad paljusid muid teemasid.