Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie veebilehe aadress on: http://www.sharesub.com.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Sisu

Kui külastajad loovad saidil sisu, kogume me andmeid, mida kuvatakse vormides, samuti külastajate IP-aadressi ja brauseri kasutajaagentide stringi, et aidata rämpsposti tuvastada.

Isiklik teave

Konto loomisel salvestatakse vormidesse lisatud isikuandmed, et aidata teil jagada oma tellimuste maksumust teiste liikmetega. Neid andmeid jagatakse meie makseprotsessoriga, Stripe’iga või mõne muu makseprotsessoriga vastavalt meie tingimustele. Seda teavet võidakse salvestada ka meie kontaktsuhete haldamise süsteemis, et aidata meil anda vajalikku teavet teie konto seisu kohta.

Teie eesnimi, perekonnanimi, linn ja riik on nähtav inimestele, kellega te jagate oma privaatseid linke liitumislehel.

Meedia

Kui te laadite veebilehele pilte üles, salvestatakse neid pilte samamoodi nagu teie isikuandmeid.

Maksmise üksikasjad

Teie maksete haldamiseks esitatud andmeid säilitatakse ainult meie partneri Stripe’i turvalistes serverites, kes on volitatud neid ülesandeid täitma vastavalt PCI-DSS-standardile.

Kontaktvormid

Kogu teave, mis saadetakse meile kontaktvormide või e-posti teel, salvestatakse meie kasutajatoe lahendustes.

Küpsised

Kui jätate meie veebisaidil kommentaari, võite valida, kas teie nimi, e-posti aadress ja veebisait salvestatakse küpsistesse. Need on teie mugavuse huvides, et te ei peaks oma andmeid uuesti täitma, kui jätate teise kommentaari. Need küpsised säilivad ühe aasta jooksul.

Kui külastate meie sisselogimislehte, seame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja kustutatakse, kui sulgete oma brauseri.

Kui logite sisse, seame ka mitmeid küpsiseid, et salvestada teie sisselogimise andmed ja ekraani kuvamise valikud. Ühendusküpsised kestavad kaks päeva ja ekraani valikuküpsised kestavad ühe aasta. Kui valite “Mäleta mind”, jääb teie ühendus püsima kaheks nädalaks. Kui logite oma kontost välja, kustutatakse sisselogimisküpsised.

Kui muudate või avaldate artikli, salvestatakse teie brauserisse täiendav küpsis. See küpsis ei sisalda mingeid isikuandmeid ja näitab lihtsalt teie poolt äsja muudetud elemendi identifikaatorit. See aegub 1 päeva pärast.

Integreeritud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada varjatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide integreeritud sisu käitub täpselt samamoodi, nagu oleks külastaja külastanud teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, integreerida täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlemist selle integreeritud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist integreeritud sisuga, kui teil on konto ja olete selle veebisaidiga ühendatud.

Analüütika

Kellega me teie andmeid jagame

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätate kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed tähtajatult. Nii saame kõik järelkommentaarid ära tunda ja automaatselt heaks kiita, selle asemel, et panna need modereerimisjärjekorda.

Kasutajate puhul, kes registreeruvad meie veebisaidil, salvestame ka nende poolt esitatud isikuandmeid nende kasutajaprofiilis. Kõik kasutajad saavad igal ajal vaadata ja muuta oma isiklikke andmeid (välja arvatud see, et nad ei saa oma kasutajanime muuta). Seda teavet saavad vaadata ja muuta ka veebisaidi administraatorid. Kui soovite oma kontot ja isikuandmeid kustutada, kirjutage meile aadressil [email protected], kasutades sama e-posti aadressi, mida kasutasite oma konto jaoks, ja kirjutage teemaks “kustuta minu konto”. Seejärel kustutatakse teie konto 30 päeva jooksul.

Millised õigused teil on oma andmete suhtes

Kui teil on sellel veebisaidil konto, võite paluda meil kustutada kõik teie kohta hoitavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida me oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või julgeolekueesmärkidel.

Teie kontaktandmed

Kui soovite meiega seoses käesoleva privaatsuspoliitikaga ühendust võtta, kirjutage palun aadressil [email protected].