Netflixi konto jagamine on hea võimalus vähem maksta, sest Premium-konto võimaldab korraga striimida kuni 4 ekraani. Seega on see vaid paar eurot inimese kohta kuus. Hea plaan! Me ütleme teile, kuidas seda teha ja kuidas tagada automaatne hüvitamine maksjale. See õpetus töötab ideaalselt aastal 2023, nii et ärge kõhkle.

Mise à jour : Découvrez le nouveau mode de partage Netflix à partir du 24 mai 2023

Netflixi teenuste hind

Saadaval on nelja tüüpi tellimus.

 • Netflix koos reklaamiga: 5,99 €/kuu koos reklaamiga ja vähendatud kvaliteediga ühel ekraanil korraga. Kahjuks ei ole kõik filmid ja seriaalid selle paketi raames saadaval, seega me ei soovitaks seda kasutada.
 • Netflix Essential: 10,99 €/kuu, annab piiramatu, lepinguvaba ja reklaamivaba juurdepääsu videotele. Kuid teil on korraga juurdepääs ainult ühele ekraanile ja te ei saa kõrglahutusega ekraani.
  ⚠️ Netflix Essential plaan on alates detsembrist 2023 lõpetatud.
 • Netflix Standard: 13,49 €/kuu, võimaldab vaadata Netflixi korraga 2 ekraanil HD-formaadis. Nii saate oma kontot jagada ja nautida seda sõprade ja pereliikmetega. Kui kolm teist tahavad Netflixi sisu vaadata, ei saa üks teist platvormile juurdepääsu.
 • Netflix Premium: 19,99 €/kuu, saadaval kõigile. Vaata seda, mida tahad, korraga 4 ekraanil, ultra HD-formaadis.

Mitmes seadmes ma saan oma kontot kasutada?

 • Netflix Essential või koos reklaamidega: peate leppima ainult oma videote vaatamisega.
 • Netflix Standard: 2 inimest saavad vaadata oma lemmikfilme ja -sarju korraga.
 • Netflix Premium: kuni 4 inimest, pere või sõbrad, saavad samaaegselt videoid vaadata.

Teenus võimaldab teil endiselt konfigureerida kuni 5 erinevat profiili, kuid pärast viiendat samaaegset ühendust ei saa viimati ühendust võtnud isik seda enam teha.

Sul ei ole veel Netflixi kontot? Ühineda tellimuslepingutega, mis on saadaval jagamiseks.

Kuidas seadistada Netflixi konto jagamist:

Time needed: 2 minutes

Kuigi Netflixi kasutustingimuste kohaselt ei tohi kontot jagada inimestega, kes ei kuulu teie leibkonda, on tehniliselt võimalik teha Netflixi tellimuse jagamine teistel aadressidel asuvate kasutajatega, kuna teil on õigus oma kontoga ühendust võtta erinevatest asukohtadest.

Selleks, et iga kasutaja saaks kontot isiklikumalt kasutada, lihtsalt :

 1. Ühendage Netflixi platvormiga

  partage compte netflix

 2. Klõpsake oma avataril üleval paremas nurgas

 3. Klõpsake nuppu “Profiilide muutmine

 4. Kõik, mis on jäänud, on luua igaühe jaoks profiil.

Kui see etapp on lõpule viidud, olete valmis alustama! Juurdepääs täielikule kataloogile. Kõik need valikud ei ole lõplikud. Teie või uus tellija võite seda teavet igal ajal muuta. Isegi kui kogu seda protsessi saab uus tellija ise teha, soovitame teil konto korraldajana selle eest vastutada, sest see julgustab isikut oma nimele klõpsama ja oma profiili kasutama.

Lisaturvalisuse tagamiseks ärge unustage lisada oma profiilile juurdepääsukood, et muuta see turvalisemaks.

Kui palju saan ma ühiskontoga säästa?

Kui te jagate :

 • Standardpaketi puhul on 1 inimene: teid on 2 ja te saate ikkagi nautida voogesitust samaaegselt, säästes 71,94 eurot aastas.
 • 3 inimesega Premium-paketis: teid on 4, ilma et teid häiritaks, ja te säästate 143,91 eurot aastas.

Ärge oodake kauem ja pakkuge oma kontot Sharesubis, tellimusjaotuse saidil, et vähendada oma kulusid.

Sharesub on platvorm, mis võimaldab teil jagada kõigi oma tellimuste kulud oma sõprade, pereliikmete ja kolleegidega. Saate hõlpsasti sisestada kõik oma kontod meie kasutajaliidesesse ja saata kutse oma kontaktidele või leida kaas-tellijaid. Lõpuks saad oma raha tagasi iga kuu ilma meeldetuletuste vajaduseta!

Kuidas ma saan jagada tellimusekulusid oma kaasliitlastega?

Netflix ei paku kulude jagamist plaani liikmete vahel, kuid te saate neid kulusid lihtsalt jagada, registreerudes Sharesubis. Sisestades mõned andmed tellimuse kohta, saate jagamislingi: see link võimaldab teie kaasliitlastel sisestada oma maksekaardi ja igakuine debiteerimine toimub teie konto krediteerimiseks.

Lase oma sõpradel ja pereliikmetel kasutada seda võimalust saada Netflixi konto väga soodsalt, saates neile Sharesubi jagamislingi! Teid hakatakse jumaldama.

Riskide ja ennetusmeetmete jagamine

Konto jagamisega ei kaasne mingeid turvariske, kui järgite neid 2 kuldset reeglit, et tagada Netflixi konto jagamine võimalikult sujuvalt:

 • Kasutage selle konto jaoks spetsiaalset parooli, mis erineb tavapäraselt kasutatavast. Teistel kasutajatel ei tohi olla võimalik teie teiste kontodega ühendust luua!
 • Jagage oma kontot turvalises keskkonnas inimestega, keda usaldate.

Isegi kui teil on juurdepääs oma sisselogimisele, ei saa teine kasutaja kontoga seotud e-posti aadressi muuta, sest Netflix nõuab selle toimingu teostamiseks valideerimiskoodi, mis saadetakse teie e-posti aadressile. Siiski saavad nad muuta oma parooli ja uuendada oma paketti näiteks Standardilt Premiumile.

Kui see juhtub, on teil siiski võimalik oma kontot taastada, kuna e-posti aadressi ei saa muuta, mistõttu soovitame jagada oma tellimust ainult kellegagi, keda usaldate.

Categorized in: