Zdieľanie účtu Netflix je dobrý spôsob, ako zaplatiť menej, pretože účet Premium umožňuje súčasné streamovanie až na 4 obrazovkách. Takže to vychádza len na niekoľko eur na osobu mesačne. Dobrý plán! Povieme vám, ako to urobiť a ako zabezpečiť automatickú úhradu platiteľovi. Tento návod dokonale funguje aj v roku 2023, takže neváhajte.

Mise à jour : Découvrez le nouveau mode de partage Netflix à partir du 24 mai 2023

Cena služieb Netflix

K dispozícii sú štyri typy predplatného.

 • Netflix s reklamou: 5,99 €/mesiac s reklamou a zníženou kvalitou na jednej obrazovke naraz. Bohužiaľ, nie všetky filmy a seriály sú v tomto pláne dostupné, takže ho neodporúčame.
 • Netflix Essential: 10,99 €/mesiac, poskytuje neobmedzený prístup k videám bez zmlúv a reklám. V jednom okamihu však máte prístup len k jednej obrazovke a nemáte k dispozícii vysoké rozlíšenie.
  ⚠️ Plán Netflix Essential sa od decembra 2023 prestáva poskytovať.
 • Netflix Standard: 13,49 €/mesiac, umožňuje sledovať Netflix na 2 obrazovkách naraz, v HD. Svoje konto tak môžete zdieľať a využívať s priateľmi a rodinou. Ak traja z vás chcú sledovať obsah na Netflixe, jednému z vás bude prístup na platformu zamietnutý.
 • Netflix Premium: 19,99 €/mesiac, k dispozícii pre každého. Sledujte, čo chcete, na 4 obrazovkách súčasne, v rozlíšení Ultra HD.

Na koľkých zariadeniach môžem používať svoje konto?

 • Netflix Essential alebo s reklamami: Musíte si vystačiť len so sledovaním videí.
 • Netflix Standard: svoje obľúbené filmy a seriály môžete sledovať naraz aj dvaja.
 • Netflix Premium: Videá môžu súčasne sledovať až 4 členovia rodiny alebo priatelia.

Služba stále umožňuje nakonfigurovať až 5 rôznych profilov, ale po piatom simultánnom pripojení sa posledná osoba nebude môcť pripojiť.

Ešte nemáte účet Netflix? Pripojte sa k predplatnému, ktoré je k dispozícii na zdieľanie.

Ako nastaviť zdieľanie účtu Netflix :

Potrebný čas: 2 minúty

Hoci podľa podmienok používania služby Netflix nesmie byť účet zdieľaný s osobami mimo vašej domácnosti, technicky je možné vytvoriť Zdieľanie predplatného služby Netflix s používateľmi na iných adresách, pretože máte právo pripojiť sa k svojmu účtu z rôznych miest.

Ak chcete každému používateľovi umožniť osobnejšie používanie účtu, jednoducho :

 1. Pripojenie k platforme Netflix

  partage compte netflix

 2. Kliknite na svoj avatar v pravom hornom rohu

 3. Kliknite na “Upraviť profily

 4. Zostáva už len vytvoriť profil pre každého z nich.

Po dokončení tejto fázy ste pripravení vyraziť! Prístup k úplnému katalógu. Všetky tieto voľby nie sú konečné. Vy alebo nový predplatiteľ môžete tieto informácie kedykoľvek zmeniť. Aj keď celý tento proces môže vykonať nový účastník, odporúčame vám, aby ste ho prevzali ako organizátor účtu, pretože to povzbudí osobu, aby klikla na svoje meno a použila svoj vlastný profil.

Pre väčšie zabezpečenie nezabudnite do svojho profilu pridať prístupový kód, aby bol bezpečnejší.

Koľko môžem ušetriť so zdieľaným účtom?

Ak zdieľate službu :

 • Pri balíku Standard pre 1 osobu: budete dvaja a stále budete môcť využívať stream súčasne, čím ušetríte 71,94 € ročne.
 • Pri balíku Premium pre 3 osoby: budete 4 bez rizika vyrušovania a ušetríte 143,91 € ročne.

Už nečakajte a ponúknite svoje konto na webe Sharesub, ktorý slúži na zdieľanie predplatného, aby ste znížili svoje náklady.

Sharesub je platforma, ktorá vám umožňuje rozdeliť si náklady na všetky predplatné s priateľmi, rodinou a kolegami. V našom rozhraní môžete jednoducho zadať všetky svoje účty a poslať pozvánku svojim kontaktom alebo nájsť spoluodberateľov. Konečne dostanete svoje peniaze späť každý mesiac bez potreby upomienok!

Ako sa môžem podeliť o náklady na predplatné so svojimi spolupredplatiteľmi?

Netflix neponúka rozdelenie nákladov medzi členov plánu, ale môžete sa o tieto náklady jednoducho podeliť registráciou na Sharesub. Po zadaní niekoľkých údajov o predplatnom sa zobrazí odkaz na zdieľanie: tento odkaz umožní vašim spolupredplatiteľom zadať svoju platobnú kartu a na váš účet sa bude mesačne odvádzať suma.

Nechajte svojich priateľov a rodinu využiť túto príležitosť získať účet Netflix za veľmi nízku cenu tým, že im pošlete odkaz na zdieľanie Sharesub! Budú vás zbožňovať.

Zdieľanie rizík a preventívnych opatrení

Ak sa budete riadiť týmito dvoma zlatými pravidlami, aby zdieľanie konta Netflix prebehlo čo najbezproblémovejšie, nehrozia žiadne bezpečnostné riziká spojené so zdieľaním konta:

 • Použite heslo určené pre toto konto, ktoré sa líši od bežne používaného hesla. Ostatní používatelia sa nesmú môcť pripojiť k vašim ostatným účtom!
 • Zdieľajte svoje konto s ľuďmi, ktorým dôverujete, v bezpečnom prostredí.

Aj keď máte prístup k svojmu prihláseniu, iný používateľ nebude môcť zmeniť e-mailovú adresu pripojenú k účtu, pretože spoločnosť Netflix vyžaduje na vykonanie tejto akcie overovací kód, ktorý sa posiela na vašu e-mailovú adresu. Budú si však môcť zmeniť heslo a aktualizovať svoj balík napríklad zo štandardného na prémiový.

Ak sa tak stane, stále budete môcť obnoviť svoje konto, pretože e-mail nie je možné zmeniť, preto odporúčame, aby ste svoje predplatné zdieľali len s niekým, komu dôverujete.

Categorized in: