Otsid lihtsat viisi Netflixi allalaadimiseks Macile? Erinevalt iOSist ja Androidist puudub macOSi jaoks algupärane Netflixi rakendus. Aga ärge muretsege, me uurime erinevaid meetodeid ja nippe, mis aitavad teil vaadata oma lemmikfilme ja -sarju Macil võrguühenduseta.
Netflixi sisu allalaadimine võrguühenduseta vaatamiseks
Netflixi filmide ja sarjade vaatamiseks ilma internetiühenduseta Macil on saadaval mitu vahendit. StreamFab Netflix Downloader näiteks võimaldab teil laadida alla filme HDR 1080p kvaliteedis koos Atmos/EAC3 5.1 heliga. TunePat Netflix Video Downloader võimaldab teil ka salvestada oma Netflixi videod võrguühenduseta vaatamiseks. Lõpuks mängib PlayerFab Netflix Player teie alla laetud videoid 1080p-kvaliteedis koos EAC3 5.1 heliribaga.
Kuidas ma saan vaadata Netflixist alla laaditud filme Macil?
Allalaaditud filmidele juurdepääsu saamiseks avage nende allalaadimiseks kasutatud tarkvara. Kui olete kasutanud StreamFab Netflix Downloader’i, avage rakendus ja minge allalaadimiste sektsiooni. Siit leiad kõik salvestatud filmid ja sarjad.
TunePat Netflix Video Downloaderiga on protsess sarnane. Käivitage rakendus ja avage oma videote leidmiseks allalaadimisraamatukogu. Saate neid mängida otse rakendusest või kanda need üle enda valitud meediamängijasse.
PlayerFab Netflix Playeriga avage mängija ja navigeerige oma videote asukohta. Valige fail, mida soovite vaadata, ja nautige oma sisu 1080p-kvaliteedis koos EAC3 5.1 heliribaga.
Kontrollige regulaarselt allalaadimiste aegumistähtaega, sest osa sisu võib aeguda. Kustutage varem vaadatud videod, et vabastada ruumi kõvakettal.
Kuidas ma saan Netflixi filmi vaadata Macil võrguühenduseta?
Netflixi filmi vaatamiseks võrguühenduseta Macil laadige sisu esmalt alla, kasutades selleks kolmanda osapoole rakendust, näiteks TunePat või SameMovie Netflix Video Downloader.
Järgige järgmisi samme:
- Laadige alla ja installige:
Valige üks loetletud rakendustest ja installige see oma Macile.
- Logi sisse oma Netflixi kontole:
Avage rakendus ja logige sisse oma Netflixi kontole.
- Konfigureerige väljundparameetrid:
Videokvaliteet (kuni 1080p), subtiitrid ja heliribad.
- Otsi sisu:
Otsige film või seriaal, mida soovite alla laadida.
- Sisu allalaadimine:
Klõpsake pealkirja kõrval oleval allalaadimisnupul. Sarjade puhul laadige iga episood eraldi alla.
Kui allalaadimine on lõpetatud, pääsete oma videote juurde rakenduse raamatukogus.
Miks ma ei saa Netflixi Macile alla laadida?
MacOS-i jaoks puudub algupärane Netflixi rakendus. Netflix ei ole lihtsalt välja töötanud spetsiaalset versiooni Mac-arvutite jaoks. See võib tunduda frustreeriv, kuid sellel on tehnilised ja strateegilised põhjused.
Netflix eelistab keskenduda platvormidele, kus nõudlus on kõige suurem, näiteks iOS, Android ja Windows. Kuigi macOS on populaarne, moodustab see väiksema turuosa. Apple kehtestab Mac App Store’i rakendustele ranged piirangud, mis raskendab Netflixi originaalrakenduse arendamist.
Kui teil on M1- või M2-kiibiga Mac, siis on teil õnne. Need masinad suudavad tänu ARM-arhitektuurile käivitada iOSi rakendusi. Netflixi rakenduse iOS-i jaoks saate alla laadida otse Mac App Store’ist. See lahendus ei ole siiski täiuslik. Mõned funktsioonid ei pruugi olla macOS-i jaoks optimeeritud.
Need, kes on valmis minema lisakäigule, saavad Windowsi Macile paigaldada Boot Campi või Parallels’i abil. Boot Camp on Apple’i tasuta utiliit, mis võimaldab paigaldada Windowsi eraldi partitsiooni. Parallels on tasuline tarkvarapakett, mis võimaldab teil käivitada Windowsi virtuaalmasinas macOS-i peal. Kui Windows on installitud, saate alla laadida Netflixi Windowsi rakenduse ja nautida kõiki selle funktsioone, sealhulgas sisu allalaadimist võrguühenduseta vaatamiseks.
Kuigi need lahendused on tõhusad, on neil ka puudusi. Boot Campi kasutamine tähendab Mac’i taaskäivitamist iga kord, kui vahetate macOSilt Windowsile. Parallels, kuigi paindlikum, võib olla kulukas ja ahne süsteemi ressursside suhtes. Nende meetodite nõuetekohane rakendamine nõuab teatavat tehnilist asjatundlikkust.
Neid piiranguid arvestades on loomulik, et otsitakse lihtsamaid alternatiive. Õnneks pakuvad veebibrauserid praktilist lahendust Netflixi kasutamiseks Macil ilma lisarakenduste paigaldamise või erinevate operatsioonisüsteemidega žongleerimiseta.
Netflixile juurdepääsu võimaldamine veebibrauserite abil Macis
Lihtsaim viis Netflixile Macil ligi pääseda on kasutada veebilehitsejat. Avage Safari, Chrome või Firefox ja minge aadressile www.netflix.com. Logige oma kontole sisse ja nautige oma lemmik voogedastussisu.
Sellel meetodil on mitmeid eeliseid. Esiteks ei vaja see lisainstallatsiooni. Teiseks, see võimaldab teil saada kasu viimastest Netflixi uuendustest, ilma et peaksite ootama rakenduse uut versiooni. Lõpuks pakuvad kaasaegsed brauserid sujuvat ja optimeeritud vaatamiskogemust.
Siiski on mõned piirangud. Näiteks ei ole võimalik sisu allalaadimine võrguühenduseta vaatamiseks brauseri kaudu. Selleks peate kasutama eelnevalt mainitud kolmanda osapoole lahendusi. Lisaks võib voogedastuse kvaliteet erineda sõltuvalt kasutatavast brauserist ja internetiühendusest.
Seadme uuendused ja ühilduvus
Selleks, et kasutada Netflixi oma Macil maksimaalselt ära, hoia oma operatsioonisüsteem ja tarkvara ajakohasena. See tagab optimaalse vaatamiskogemuse ja teie seadme turvalisuse.
Veenduge, et teil on operatsioonisüsteemi uusim versioon ja turvaparandused. Kontrollige, et teie Macil on kasutusel macOSi uusim versioon. Uuendused sisaldavad sageli turvaparandusi ja jõudluse parandusi, mis võivad mõjutada voogedastuse kvaliteeti. Uuenduste kontrollimiseks minge Apple’i menüüsse, seejärel “Süsteemi eelistused” ja klõpsake “Tarkvarauuendused”.
Ultra High Definition (UHD) Netflixi vaatamiseks on vaja järgmist:
- macOS Big Sur 11.0 või uuem: Veenduge, et teie Mac on selle või uuema versiooniga.
- Ajakohastatud Safari: Parima jõudluse ja UHD-ühilduvuse tagamiseks kasutage Safari uusimat versiooni.
- UHD-ühilduv ekraan: Teie ekraan peab olema võimeline kuvama UHD-eraldust. Kui kasutate välist ekraani, veenduge, et see on ühilduv.
- Stabiilne internetiühendus: UHD-vooülekande jaoks on vaja ühendust kiirusega vähemalt 15 Mbit/s. Kontrollige oma ühenduskiirust selliste veebipõhiste tööriistade abil nagu Speedtest.
Suure dünaamilise ulatuse (HDR) puhul on nõuded veidi erinevad:
- macOS Catalina 10.15.4 või uuem: uuendage oma operatsioonisüsteem sellele versioonile või uuemale.
- Safari ajakohane: Kasutage Safari uusimat versiooni.
- HDR-ühilduv ekraan: teie ekraan peab olema võimeline HDR-iga toime tulema. See hõlmab sageli konkreetseid välismonitore.
- HDR-ühilduv kaabel/adapter: Kui kasutate välist kuvarit, veenduge, et teie kaabel või adapter toetab HDR-i.
Netflix on kättesaadav mitme brauseri kaudu, kuid optimaalse kasutuskogemuse saamiseks on soovitatav kasutada teatavaid konfiguratsioone:
- Safari: ideaalne macOS-i jaoks, eriti UHD ja HDR voogedastuse jaoks.
- Chrome: töötab hästi, kuid voogedastuse kvaliteet võib olla macOS-i puhul piiratud 720p-ga.
- Firefox: sarnane Chrome’ile, kuid kvaliteedipiirangutega.
- Edge: saadaval macOS-i jaoks, kuid jõudlus võib erineda.
Muude seadmete või süsteemide puhul on siinkohal mõned punktid, mida tuleks arvesse võtta:
- Chromebook: ChromeOS 76 või uuem koos Chrome 106 või uuemaga maksimaalse Full HD resolutsiooniga (1080p).
- iPad: iPadOS 13 või uuem koos Safari 11 või uuema versiooniga maksimaalse Full HD resolutsiooni (1080p) jaoks.
- Linux: Mõned GNU/Linuxi süsteemid ühilduvad Chrome 106 või uuema, Firefox 111 või uuema, Edge 118 või uuema ja Opera 92 või uuema versiooniga, maksimaalse HD-resolutsiooni (720p) puhul.
Turvalisus ja ennetamine Netflixi rakenduse pahatahtlike versioonide vastu
Rakenduste allalaadimine mitteametlikest allikatest võib teie Mac-i ohustada turvariskidega. Pahavara vältimiseks on oluline järgida paari lihtsat, kuid tõhusat reeglit.
Esiteks, kasutage Netflixi allalaadimiseks ainult ametlikke allikaid. M1- või M2-kiibiga Mac-kasutajate jaoks tähendab see, et nad peavad minema Mac App Store’i, et saada iOS-i rakendus. Teised kasutajad saavad kasutada usaldusväärset kolmanda osapoole tarkvara, näiteks StreamFab või TunePat, kuid neid tuleb kindlasti alla laadida nende ametlikelt veebisaitidelt.
Ettevaatust rakenduse pahatahtlike versioonide suhtes. Kontrollimata veebilehed võivad pakkuda nuhkvara või viirustega nakatunud paigaldusfaile. Selle riski vähendamiseks seadistage oma Mac nii, et see lubaks ainult Mac App Store’i või tuvastatud arendajate rakendusi. Selleks valige “Süsteemi eelistused”, seejärel “Turvalisus ja konfidentsiaalsus” ning vahekaardil “Üldine” valige “App Store ja tuvastatud arendajad”.
Samuti peaksite olema ettevaatlik allalaaditud failide avamisel. .dmg või .pkg failid võivad mõnikord sisaldada pahatahtlikku tarkvara. Enne faili avamist kontrollige selle päritolu, et veenduda, et see pärineb usaldusväärsest allikast. Kui teil on kahtlusi, kasutage enne faili paigaldamist viirusetõrjetarkvara, et seda kontrollida.
Lõpetuseks, hoidke oma operatsioonisüsteem ja tarkvara ajakohasena. Uuendused sisaldavad sageli turvaparandusi, et kaitsta uute ohtude eest. Neid nõuandeid järgides saate oma Macil Netflixi nautida täiesti turvaliselt.
Netflixi tellimuse jagamine Sharesubiga
Jagage oma Netflixi tellimus Sharesubiga, et optimeerida oma kulutusi ja nautida lihtsat, seaduslikku juurdepääsu oma lemmiksisu. Sharesubiga saate jagada oma Netflixi tellimuse maksumuse teiste kasutajatega, vähendades märkimisväärselt oma igakuiseid kulutusi. See turvaline platvorm haldab makseid ja juurdepääsu jagatud tellimustele, mis tagab teile muretu kogemuse.
Sharesub tagab, et Netflixi tellimuse jagamine on kooskõlas Netflixi teenusetingimustega, mis tagab, et teie konto on kaitstud ja ei ole oht, et see peatatakse. Sharesubi jagamisrühmaga liitumisel saad Netflixi eeliseid soodsama hinnaga nautida, järgides samas platvormi reegleid.
KKK :
Ei, macOS-i jaoks ei ole ametlikku Netflixi rakendust. Mac-kasutajad peavad Netflixile ligi pääsema veebilehitseja, näiteks Safari, Chrome või Firefoxi kaudu.
Netflixi otsetee loomiseks Docki, avage Safari, minge ametlikule Netflixi veebisaidile, seejärel minge menüüsse “Fail” ja valige “Lisa Docki”. Nimetage otsetee “Netflix” ja klõpsake nuppu “Lisa”.
Ei, Netflix ei võimalda teil sisu alla laadida macOS-i võrguühenduseta vaatamiseks veebibrauseri kaudu. See funktsioon on saadaval ainult mobiilirakendustes (iOS, Android) ja Windowsis.
Jah, kui teil on M1- või M2-kiibiga Mac, saate kasutada Netflixi iOS-i rakendust. Selleks avage Macis App Store, otsige Netflix, valige “Apps for iPhone and iPad” ja laadige rakendus alla.
Kõige lihtsam ja seaduslikum viis Netflixile Macil ligi pääseda on luua veebi otsetee Safari kaudu. See võimaldab teil avada Netflixi otse oma dokist, nagu oleks tegemist pärismaise rakendusega.
Ei, Netflix ei toeta enam AirPlay’d, et voogedastada sisu iPhone’ist või iPadist Macile. Sa pead kasutama alternatiivseid meetodeid, näiteks vaatama otse seadmes või Mac’i brauseri kaudu.