Vai esat redzējuši, ka šonedēļ ir iznākušas jaunas sērijas, un nevēlaties, lai pirmdien visi kolēģi jūs sabojātu? 👀
Viss, kas jums jādara, ir tagad jāizveido Netflix konts!
Mēs esam uzrakstījuši šo rakstu, lai izskaidrotu, kā soli pa solim izveidot savu Netflix kontu 😎

Konta izveides soļi

Android operētājsistēmā

Android cienītājiem Netflix abonēšana ir bērnu spēle. Sāciet, viedtālruņa pārlūkprogrammā apmeklējot vietni netflix.com/signup. Ja esat lejupielādējis Netflix lietotni no Google Play veikala, varat uzsākt abonēšanu tieši no šīs lietotnes. Tomēr, lai pabeigtu reģistrācijas procesu, jums būs jāveic nelieli novirzieni, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, neatkarīgi no tā, vai izmantojat mobilo tālruni vai datoru. Vienkārši izveidojiet kontu, ievadot e-pasta adresi un drošu paroli. Pēc tam izvēlieties sev piemērotāko plānu, ievadiet maksājuma informāciju un voilà, un Netflix pasaule jums atvērsies!

Datorā

Tiem, kas dod priekšroku lielākam datora ekrānam, dodieties uz vietni netflix.com/signup. Procedūra ir gandrīz tāda pati kā Android operētājsistēmā: izvēlieties plānu, izveidojiet kontu, izmantojot e-pasta adresi un paroli, un ievadiet maksājumu informāciju. Tikai ar dažiem klikšķiem varat sākt iepazīt Netflix pasauli.

iPhone, iPad vai iPod Touch

Uzmanību iOS ierīču lietotājiem! Jūs nevarat abonēt, izmantojot Netflix lietojumprogrammu. Pārlūkprogrammā savā ierīcē atveriet vietni netflix.com/signup. Pēc plāna izvēles izveidojiet kontu un ievadiet maksājumu informāciju. Pēc tam lejupielādējiet Netflix lietotni un piesakieties, lai sāktu skatīties.

Smart TV un straumēšanas atskaņotājos

Lielo ekrānu faniem atveriet Netflix lietotni savā Smart TV vai straumēšanas atskaņotājā. Ja nevarat atrast lietotni, varat izmantot Netflix palīdzības centru, kas jums palīdzēs. Pēc tam, kad esat atvēris programmu, bieži vien būs jānorāda e-pasta adrese vai tālruņa numurs, lai saņemtu aktivizēšanas saiti pa e-pastu vai SMS. Lai izvēlētos plānu, izveidotu kontu un ievadītu maksājumu informāciju, izmantojiet šo saiti.

Uz kastes

Visbeidzot, ja izmantojat televizora pierīci, varat pierakstīties tieši Netflix programmā. Ja jums ir kādi jautājumi par programmas atrašanās vietu, lūdzu, skatiet Netflix palīdzības centru. Process ir līdzīgs kā citās platformās: izvēlieties plānu, izveidojiet kontu un ievadiet maksājumu informāciju.

Lūk, tas ir tas, kas jums jādara! Izmantojot šos vienkāršos soļus, neatkarīgi no tā, vai izmantojat Android, datoru, iOS, Smart TV vai televizoru, jums ir visas nepieciešamās atslēgas, lai ienirtu Netflix milzīgajā bibliotēkā. Sagatavojiet popkornu, izvēlieties dīvānu un izbaudiet savu jauno izklaides pasauli.

Kontu pārvaldība

Profilu izveide

Netflix ir kā bufete, kurā varēsi ēst visu, taču tajā ir tikai tavi iecienītākie seriāli un filmas. Un labā ziņa ir tā, ka varat izveidot profilu katram izklaides gardēžam savā mājā! Tas ir ļoti vienkārši: kad esat pieteicies savā kontā, noklikšķiniet uz profila ikonas augšējā labajā stūrī un pēc tam uz “Pārvaldīt profilus”. Šeit varat pievienot jaunu profilu. Dodiet tam nosaukumu, izvēlieties ikonu (jo tā ir jautrāk), un viss ir gatavs! Katrs profils ir kā neliela personīga sala Netflix okeānā ar saviem ieteikumiem un skatīšanās sarakstiem. Tāpēc vairs nav strīdu par to, kurš ko skatījies!

Konta iestatījumu pārvaldīšana

Vai vēlaties mainīt melodiju, mainīt abonēšanas plānu vai vienkārši atjaunināt savu e-pastu? Netflix atvieglo dzīvi. Dodieties uz sadaļu “Konts” zem sava profila ikonas. Šeit varat veikt dažādas darbības: mainīt e-pasta adresi vai paroli, atjaunināt maksājumu metodi vai abonēšanas plānu. Netflix piedāvā dažādus plānus, un katram no tiem ir savas priekšrocības, tāpēc izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu skatīšanās vajadzībām. Un atcerieties, ka, ja pārdomājat, vienmēr varat jebkurā laikā atgriezties un pielāgot iestatījumus. Tas ir Netflix skaistums – jūs pilnībā kontrolējat savu skatīšanās pieredzi, un jums nav nekādas nekārtības vai sarežģījumu!

Ņemot vērā šos padomus, tagad esat gatavs orientēties Netflix pasaulē kā profesionālis, gan izveidojot unikālu vietu katram ģimenes loceklim, gan pielāgojot abonementa informāciju. Izbaudiet savu Netflix piedzīvojumu!

Netflix skatīšanās dažādās ierīcēs

Netflix ir kā jūsu iecienītākā kafija – pieejams jebkurā vietā un jebkurā laikā. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties ar viedtālruni, lietojat datoru birojā vai sēžat pie viedā televizora, Netflix seko jums. Atkarībā no abonēšanas plāna varat pat pārslēgties no vienas ierīces uz citu, nezaudējot vietu pašreizējā sērijā. Pamata plāns ļauj skatīties tikai vienā ekrānā, bet standarta un Premium plāni nodrošina piekļuvi diviem vai četriem ekrāniem vienlaikus. Neatkarīgi no tā, vai esi viens vai ar ģimeni, vienmēr atradīsi veidu, kā baudīt savu iecienītāko saturu!

Padomi labākai pieredzei

Lai Netflix seansu pārvērstu par īstu kino baudījumu, šeit ir sniegti daži padomi:

  • Lejupielādēt skatīšanai bezsaistē: neļaujiet sliktam savienojumam sabojāt jūsu vakaru. Lejupielādējiet epizodes vai filmas iepriekš, lai tās varētu skatīties bez pārtraukumiem.
  • Subtitru pārvaldība: neesat dublētās versijas cienītājs? Nekādu problēmu. Aktivizējiet subtitrus, lai skatītos programmas oriģinālvalodā.
  • Pielāgojiet skaņu: Izmantojot audio opcijas, izvēlieties sev piemērotāko ierakstu – oriģinālo versiju, dublētu versiju vai pat audio aprakstu.

Samaziniet izmaksas ar Sharesub

Un tagad parunāsim par ietaupījumiem ar Sharesub. Ja esat Netflix fans, bet ne tik ļoti – tā cenas, Sharesub ir jūsu sabiedrotais. Šī platforma ļauj likumīgi kopīgot Netflix abonementu ar citiem. Pievienojoties esošai koplietošanas grupai vietnē Sharesub, varat izmantot piekļuvi Netflix par samazinātu cenu. Tas ir gudrs veids, kā baudīt visu savu iecienītāko saturu, vienlaikus samazinot ikmēneša budžetu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

1. Vai es varu jebkurā laikā mainīt savu Netflix plānu?

Jā, abonēšanas plānu varat mainīt, kad vien vēlaties, konta iestatījumos.

2. Cik profilus es varu izveidot savā Netflix kontā?

Netflix ļauj izveidot līdz pieciem individuāliem profiliem vienā kontā.

3. Vai es varu lejupielādēt seriālus no Netflix, lai skatītos tos bezsaistē?

Pilnīgi noteikti! Varat lejupielādēt atlasītu filmu izlasi, lai skatītos bez interneta pieslēguma.

4. Kā es varu kopīgot savu Netflix abonementu ar citiem, izmantojot Sharesub?

Sharesub vietnē izveidojiet koplietojumu “Netflix + abonenti” un uzaiciniet draugus. Pēc tam Sharesub pārvalda maksājumu sadali un iekasēšanu.

5. Vai Netflix ir pieejams visās ierīcēs?

Netflix ir pieejams dažādās ierīcēs, tostarp viedtālruņos, planšetdatoros, datoros, viedajos televizoros un dažās spēļu konsolēs.

6. Kas notiek ar maniem ieteikumiem, ja es kopīgoju savu Netflix kontu?

Katram Netflix konta profilam ir savi ieteikumi, kas balstīti uz skatījumiem. Tāpēc, pat ja kopīgojat savu kontu, ieteikumi joprojām būs personalizēti katram profilam.

Categorized in: