Ar matėte, kad šią savaitę pasirodė kelios naujos serijos, o jūs nenorite, kad pirmadienį visi jūsų kolegos apie tai sužinotų? 👀
Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susikurti “Netflix” paskyrą dabar!
Šiame straipsnyje paaiškiname, kaip žingsnis po žingsnio susikurti “Netflix” paskyrą 😎

Paskyros sukūrimo žingsniai

“Android” sistemoje

“Android” aistruoliams užsisakyti “Netflix” yra visai nesudėtinga. Pradėkite išmaniojo telefono naršyklėje apsilankę svetainėje netflix.com/signup. Jei turite “Netflix” programėlę, atsisiųstą iš “Google Play” parduotuvės, prenumeratą galite inicijuoti tiesiai iš programėlės. Tačiau, norėdami užbaigti registracijos procesą, turėsite šiek tiek pasukti savo interneto naršyklėje, nesvarbu, ar naudojate mobilųjį telefoną, ar kompiuterį. Tiesiog sukurkite paskyrą įvesdami savo el. pašto adresą ir tvirtą slaptažodį. Tada pasirinkite jums tinkamiausią planą, įveskite mokėjimo duomenis ir voilia, “Netflix” pasaulis jums atsivers!

Kompiuteryje

Tiems, kuriems labiau patinka didesnis kompiuterio ekranas, eikite į netflix.com/signup. Procedūra beveik tokia pati kaip ir “Android” sistemoje: pasirinkite planą, sukurkite paskyrą naudodami el. pašto adresą ir slaptažodį ir įveskite mokėjimo duomenis. Vos keliais spustelėjimais galėsite tyrinėti “Netflix” pasaulį.

“iPhone”, “iPad” arba “iPod Touch

Dėmesio “iOS” įrenginių naudotojams! Prenumeruoti per “Netflix” programą negalima. Eikite į netflix.com/signup per savo įrenginio naršyklę. Pasirinkę planą, sukurkite paskyrą ir įveskite mokėjimo duomenis. Tada atsisiųskite “Netflix” programėlę, prisijunkite ir pradėkite žiūrėti.

Išmaniuosiuose televizoriuose ir srautinių transliacijų grotuvuose

Didelio ekrano gerbėjai gali atsidaryti “Netflix” programėlę išmaniajame televizoriuje arba srautinių transliacijų grotuve. Jei nerandate programos, jums padės “Netflix” pagalbos centras. Atidarę programėlę dažnai turėsite nurodyti savo el. pašto adresą arba telefono numerį, kad el. paštu arba SMS žinute gautumėte aktyvavimo nuorodą. Pagal šią nuorodą pasirinkite planą, susikurkite paskyrą ir įveskite mokėjimo duomenis.

Dėžutėje

Galiausiai, jei naudojate televizorių, galite užsiregistruoti tiesiogiai per “Netflix” programą. Jei turite klausimų dėl programos vietos, kreipkitės į “Netflix” pagalbos centrą. Procesas panašus į kitų platformų: pasirinkite planą, sukurkite paskyrą ir įveskite mokėjimo duomenis.

Štai ir viskas! Nesvarbu, ar naudojate “Android”, kompiuterį, “iOS”, išmanųjį televizorių, ar dėžutę, atlikę šiuos paprastus veiksmus turėsite visus reikiamus raktus, kad galėtumėte pasinerti į didžiulę “Netflix” biblioteką. Paruoškite popkornus, pasirinkite sofą ir mėgaukitės nauju pramogų pasauliu.

Sąskaitų valdymas

Profilių kūrimas

“Netflix” – tai tarsi bufetas, kuriame galite valgyti viską, ką tik norite, tik ne mėgstamus serialus ir filmus. Gera žinia ta, kad galite sukurti profilį kiekvienam savo namų pramogų gurmanui! Tai labai paprasta: prisijungę prie savo paskyros spustelėkite profilio piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe, tada “Tvarkyti profilius”. Čia galite pridėti naują profilį. Suteikite jai pavadinimą, pasirinkite piktogramą (nes taip smagiau) ir viskas paruošta! Kiekvienas profilis yra tarsi nedidelė asmeninė sala “Netflix” vandenyne su savo rekomendacijomis ir peržiūrų sąrašais. Daugiau jokių ginčų dėl to, kas ką žiūrėjo!

Paskyros nustatymų tvarkymas

Norite pakeisti savo melodiją, prenumeratos planą ar tiesiog atnaujinti el. pašto adresą? “Netflix” palengvina gyvenimą. Eikite į “Paskyra” po savo profilio piktograma. Čia galite atlikti įvairius veiksmus: pakeisti el. pašto adresą ar slaptažodį, atnaujinti mokėjimo būdą arba prenumeratos planą. “Netflix” siūlo skirtingus planus, kurių kiekvienas turi savų privalumų, todėl pasirinkite geriausiai jūsų žiūrėjimo poreikius atitinkantį planą. Ir nepamirškite, kad jei persigalvojate, visada galite grįžti ir bet kada pakoreguoti nustatymus. Tai ir yra “Netflix” grožis – jūs galite visiškai kontroliuoti savo žiūrėjimo patirtį be jokio šurmulio ar komplikacijų!

Atsižvelgdami į šiuos patarimus, dabar galite kaip profesionalai naršyti “Netflix” pasaulyje, nesvarbu, ar norite sukurti unikalią erdvę kiekvienam šeimos nariui, ar patikslinti prenumeratos detales. Mėgaukitės “Netflix” nuotykiais!

Žiūrėkite “Netflix” įvairiuose įrenginiuose

“Netflix” yra tarsi jūsų mėgstama kava: ją galima gauti bet kur ir bet kada. Nesvarbu, ar keliaudami naudojatės išmaniuoju telefonu, kompiuteriu biure, ar sėdite prie išmaniojo televizoriaus, “Netflix” jus seka. Priklausomai nuo prenumeratos plano, galite net pereiti nuo vieno įrenginio prie kito neprarasdami vietos esamoje serijoje. Planas “Basic” leidžia žiūrėti viename ekrane, o planai “Standard” ir “Premium” suteikia prieigą prie dviejų arba keturių ekranų vienu metu. Nesvarbu, ar esate vienas, ar su šeima, visada rasite būdą mėgautis mėgstamu turiniu!

Patarimai geresnei patirčiai

Kad “Netflix” seansą paverstumėte tikra kino patirtimi, pateikiame keletą patarimų:

  • Atsisiųsti žiūrėjimui neprisijungus: neleiskite, kad blogas ryšys sugadintų jūsų vakarą. Atsisiųskite epizodus ar filmus iš anksto ir mėgaukitės jais be pertraukų.
  • Subtitrų valdymas: nesate dubliuotos versijos gerbėjas? Jokių problemų. Įjunkite subtitrus, kad galėtumėte žiūrėti programas originalo kalba.
  • Pritaikykite garso įrašą: naudokite garso parinktis ir pasirinkite jums tinkamiausią įrašą – originalią versiją, dubliuotą ar net su garso įrašu.

Išlaidų mažinimas naudojant “Sharesub

O dabar pakalbėkime apie taupymą su “Sharesub”. Jei esate “Netflix” gerbėjas, bet ne itin mėgstate jos kainas, “Sharesub” yra jūsų sąjungininkas. Šioje platformoje galite teisėtai bendrinti “Netflix” prenumeratą su kitais. Prisijungę prie esamos dalijimosi grupės “Sharesub”, galite naudotis “Netflix” už mažesnę kainą. Tai protingas būdas mėgautis visu mėgstamu turiniu ir kartu sumažinti mėnesinį biudžetą.

DUK

1. Ar galiu bet kada pakeisti savo “Netflix” planą?

Taip, prenumeratos planą galite pakeisti, kai tik panorėsite, paskyros nustatymuose.

2. Kiek profilių galiu sukurti savo “Netflix” paskyroje?

“Netflix” leidžia sukurti iki penkių atskirų profilių vienai paskyrai.

3. Ar galiu atsisiųsti serialus iš “Netflix” ir žiūrėti juos neprisijungęs?

Absoliučiai! Galite atsisiųsti pasirinktus filmus ir žiūrėti be interneto ryšio.

4. Kaip galiu dalytis savo “Netflix” prenumerata su kitais naudodamasis “Sharesub”?

“Sharesub” sukurkite “Netflix + abonentai” bendrinimą ir pakvieskite draugus. Tada “Sharesub” tvarko mokėjimų paskirstymą ir surinkimą.

5. Ar “Netflix” pasiekiama visuose įrenginiuose?

“Netflix” galima naudotis įvairiais įrenginiais, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, kompiuterius, išmaniuosius televizorius ir kai kurias žaidimų konsoles.

6. Kas atsitiks su mano rekomendacijomis, jei bendrinsiu savo “Netflix” paskyrą?

Kiekvienas “Netflix” paskyros profilis turi savo rekomendacijas, paremtas peržiūrų skaičiumi. Taigi, net jei bendrinate paskyrą, rekomendacijos išliks asmeninės kiekvienam profiliui.

Categorized in: