Jah, on täiesti võimalik oma kontot jagada, sest Disney + pakub 4 samaaegset videovoolu, mis võimaldab 4 seadmel või teleril filme samaaegselt esitada. Seega saate oma Disney + kontot jagada veel 3 inimesega.

Jagamine toimub parooli edastamise teel, seega on oluline valida parool, mida te mujal ei kasuta, ja edastada see ainult turvalise lahenduse kaudu.

Kui paljumaksab Disney+ ja millised eripakkumised on saadaval?

Disney+ pakub ühekordset tellimust hinnaga 11,99 eurot kuus ilma kohustusteta.

Disney+ eest saab aga vähem maksta ja kasu saada, kui maksate otse aastase teenuse eest, mis maksab 119,90 eurot (143,88 euro asemel, kui maksate tellimuse eest iga kuu eraldi).

Kui palju saan ma ühiskontoga säästa?

Kui te jagate teenust, võite säästa palju raha. Jagades oma kontot veel 3 inimesega, on teid 4 inimest liitumisel ja te kõik saate ikkagi kasu teile pühendatud feedist, mis säästab 108 eurot aastas!

Kui te ei tea, kellega jagada, saate Sharesubi veebisaidi kaudu pakkuda oma kohti või leida kohti teiste inimeste hooajapiletite kohta ning see muudab teie tehingud turvaliseks.

Kuidas ma saan jagada tellimusekulusid oma kaasliitlastega?

Disney+ ei paku võimalust jagada kulusid plaani liikmete vahel, kuid te saate neid kulusid lihtsalt jagada, registreerudes Sharesubis. Sisestades mõned andmed tellimuse kohta, saate luua kuulutuse, jagada tellimust ja koguda makseid automaatselt iga kuu. Idee Disney+ tellimuse jagamine tellimus ei ole mitte ainult ökonoomne, vaid ka kasutajasõbralik, muutes ligipääsu tohutule Disney-sisu raamatukogule kõigile taskukohasemaks ja nauditavamaks. Ühiskogukonnaga liitudes saavad kasutajad nautida oma lemmiksarju ja -filme, optimeerides samal ajal kulusid.

Lase oma sõpradel ja pereliikmetel kasutada seda võimalust saada Disney+ konto väga soodsalt, saates neile Sharesubi jagamislingi! See meeldib sulle ja sa saad iga kuu kuni 6,75 eurot.

Mitmel ekraanil saan ma ühe kontoga Disney+ kasutada?

Disney+ programmiga saavad 4 inimest samaaegselt erinevat programmi vaadata.

Teenus võimaldab endiselt konfigureerida kuni 7 erinevat profiili, kuid pärast viiendat samaaegset ühendamist eemaldatakse esimene ühendatud profiil!

Lõpuks saate kõik programmid alla laadida kuni 10 erinevasse seadmesse, et neid saaksite kasutada ka võrguühenduseta seansse.

Kuidas oma kontot jagada

Siin on sammud, mida peate tegema, et luua iga uue tellija jaoks erinev profiil:

 • Logi sisse oma Disney+ kontole
 • Profiili valimise lehel leiate alt nupu “Lisa profiil”.
 • Valige avatar, mis sarnaneb kõige rohkem uuele tellijale 🙂
 • Sisestage oma uue tellija nimi, seejärel klõpsake nuppu “Salvesta”.
 • Korrake toimingut nii mitu korda kui vaja, salvestades alati maksimaalselt 7 profiili.

Kõik need valikud ei ole lõplikud. Teie või uus tellija võite seda teavet igal ajal muuta. Isegi kui kogu seda protsessi saab teha uus tellija, soovitame teil selle eest hoolitseda kontoomanikuna, sest see julgustab inimest teie nimele klõpsama ja ei sega teie enda profiili.

Lihtsalt vältidakaasregistreerimisega seotud riske

Konto jagamisega ei kaasne mingeid turvariske, kui järgite neid 2 kuldset reeglit, et tagada Disney+ konto jagamine võimalikult sujuvalt:

 • Kasutage selle konto jaoks spetsiaalset parooli, mis erineb tavapäraselt kasutatavast.
 • Jagage oma kontot ainult inimestega, keda te usaldate, või platvormi kaudu, mis tagab teie maksed.

Isegi kui teil on juurdepääs oma sisselogimisele, ei saa teine kasutaja kontoga seotud e-posti aadressi muuta ega salasõna muuta, sest Disney+ nõuab nende toimingute tegemiseks valideerimiskoodi, mis saadetakse teie e-posti aadressile.

Disney + tellimuse eelised

Selle hinna eest lubab teenus :

 • Kõrglahutusega voogedastus,
 • piiramatu juurdepääs sisule,
 • ei ole reklaami
 • originaalrakendused kõigis teie seadmetes (Android, iPhone ja iPad, Amazon Fire TV, AppleTV, Chromecast, mängukonsoolid jne).

Disney täiustab ka oma teenust ja käivitas hiljuti funktsiooni “GroupWatch”. Nagu nimigi ütleb, võimaldab see teil vaadata programmi koos mitme inimesega distantsilt. Nii saate jätkata oma lemmiksarja jälgimist koos sõprade või oma kallimaga eemalt. See toimib lihtsalt: klõpsake nupule “GroupWatch”, et saada jagamislink, mis võimaldab teie sõpradel seansiga liituda. Tore, kas pole?

Korduma kippuvad küsimused Disney + tellimuste kohta

Kas ma saan oma Disney+ tellimust kasutada filmide ja sarjade vaatamiseks teistes riikides?

Disney+ kataloog on piirkonniti erinev. Kui aga reisite riiki, kus Disney+ on saadaval, saate oma kontot kasutada kohapeal kättesaadavate programmide kasutamiseks.

Kuidas muuta Disney+ filmide keelt?

Disney+ sisu keele reguleerimiseks valige programm või film, mida soovite vaadata, ja muutke keelt lehe paremal ülaosas asuva menüü abil. Disney+ pakub paljude oma programmide jaoks suurt keelte ja subtiitrite valikut. Kui soovite muuta kasutajaliidese keelt, klõpsake menüüs “Modify Profile” (Muuda profiili) ja seejärel reguleerige keelt.

Kuidas ma saan oma vanust Disney+-s muuta?

Vanuse kohandamiseks Disney+-s järgige lihtsalt järgmisi juhiseid:

 • Logi sisse oma Disney+ profiilile.
 • Valige “Konto”, seejärel “Konto andmed”.
 • See on koht, kus saate oma vanust kohandada.
 • Enne lehelt lahkumist salvestage muudatused kindlasti.

Disney+ lühidalt

Disney+ on SVOD-sideplatvorm, mille Disney käivitas Prantsusmaal 07. aprillil 2020. See teenus võimaldab teil leida kogu Disney kataloogi, mis sisaldab teie lapsepõlve multikaid, samuti Pixari (Toy Story, Autod, Ratatouille jne), Marveli (Iron Man, Avengers, Black Panther jne), Star Warsi ja National Geographicu frantsiise.

Categorized in: