“Spotify”, jau veikia!

“Spotify” tikrai yra etaloninė muzikos programėlė: katalogas didžiulis, jame galima rasti absoliučiai viską (išskyrus puikųCyril Hahn kūrinio “Say My name” remiksą) – trumpai tariant, mums ji patinka. Tačiau, atvirai kalbant, mums jau gana užeigų, kurios visada yra prastai parinktos ir visiškai netinkamos vakarui su draugais. Todėl paklausėme savęs, kaip galėtume gauti “Premium” paskyrą už mažesnę kainą, ir dalijamės savo sprendimu su jumis, nes esame labai malonūs!

“Spotify Premium”, “Spotify Family”, “Spotify Duo”… apžvelkite visus šiuos paketus

Spotify Free” – tai nemokama bendrovės paslauga, kainuojanti 0 eurų per mėnesį. Paslauga galite naudotis nemokamai, tačiau jus reguliariai pertrauks reklama. Negalėsite pasirinkti muzikos grojaraščių eiliškumo arba praleisti visos jums nepatinkančios muzikos.

Spotify Premium”, kainuojanti 10,90 EUR per mėnesį, yra mokama paslaugos versija be reklamos. Joje galite klausytis muzikos neprisijungę prie interneto ir laisvai rinktis norimą klausytis muziką. Ji suteikia teisę tik vienam naudotojui.

Spotify Duo”, kainuojanti 14, 99 EUR per mėnesį, siūlo tuos pačius privalumus kaip ir “Spotify Premium”, tačiau dviem asmenims. Jis skirtas poroms, gyvenančioms po vienu stogu.

Spotify Premium Family”, kainuojanti 17,99 EUR per mėnesį, siūlo tas pačias paslaugas, kaip ir “Premium” versija, tačiau ją gali bendrai naudoti 6 naudotojai, todėl vieno naudotojo kaina sumažėja iki 2,99 EUR. Geras sandoris.

Ar galiu bendrinti “Spotify” prenumeratą?

Spotify Duo” ir “Family” paskyrose, sukurtose specialiai “Spotify” paskyrų bendrinimui, siūlomi sprendimai, pritaikyti įvairiems naudotojų poreikiams. Su “Duo” paketu galite pakviesti savo partnerį ar sugyventinį prisijungti prie šio dalijimosi muzika. Be to, šeimos paketas suteikia galimybę dalytis paskyra paskyrą, nes galima pakviesti iki 5 papildomų asmenų, taip sukuriant erdvę visai šeimai atrasti ir klausytis muzikos kartu.

Pateikti

Turiu abonementą ir norėčiau pasiūlyti savo laisvas vietas, kad sutaupyčiau pinigų.

Dalyvaukite

Norėčiau užsisakyti prenumeratą už mažą kainą prisijungęs prie išlaidų pasidalijimo grupės.

Kiek įrenginių galite naudoti “Spotify Duo” arba “Family”?

Šeimos prenumeratos atveju kiekviena paskyra gali įdiegti “Spotify” ir naudoti ją 5 įrenginiuose (t. y. 6 naudotojai x 5 įrenginiai šeimoje), tačiau vienu metu klausytis galima tik viename įrenginyje iš vienos paskyros.

Duo” prenumeratos atveju taikomas tas pats principas, tačiau turite tik dvi paskyras (t. y. 2 naudotojai x 5 įrenginiai).

Kaip vienu metu klausytis “Spotify” 2 įrenginiuose?

Spotify” muzikos vienu metu negalite leisti dviejuose įrenginiuose. Tačiau galite prisijungti prie tiek įrenginių, kiek bet jei pradėsite atkurti antrajame įrenginyje, muzika pirmajame įrenginyje bus sustabdyta. Taigi muziką galite transliuoti tik į vieną įrenginį.

Kaip bendrinti “Spotify Duo” arba “Family” paskyrą?

Time needed: 5 minutes

Esate prenumeratos tvarkytojas ir norite sužinoti, kaip pakviesti į “Spotify Family”? Štai ką daryti:

 1. Viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite “Profilis” ir tada “Paskyra”.

  partage abonnement spotify methodologie

 2. Kairiajame meniu spustelėkite “Spotify Family”.

  partage abonnement spotify famille methodologie

 3. Spustelėkite “Pridėti prie šeimos prenumeratos”.

 4. Spustelėkite “Pakviesti į “Spotify Premium” prenumeratą”.

 5. Nukopijuokite kvietimo nuorodą ir nusiųskite ją nariams, kuriuos norite pakviesti,

  Būtinai nurodykite pašto adresą, kurį nurodėte savo paskyroje.

Esate prenumeratos svečias ir norite sužinoti, kaip naudotis “Spotify Family”?

 1. Spustelėkite gauto kvietimo nuorodą
 2. Užsiregistruokite, jei neturite paskyros. Jei jau turite nemokamą programėlę, galite ją naudoti norėdami prisijungti ir išsaugoti visus grojaraščius.
 3. Patvirtinkite savo adresą. Jis turi būti toks pat kaip ir savininko.

Dalydamiesi savo paskyra, išlaidas galite padalyti iš 6. Tai kainuoja 2,99 EUR vienam naudotojui, todėl, palyginti su atskiru “Premium” paketu, sutaupoma 90 EUR per metus.

Kiek galiu sutaupyti bendrindamas savo paskyrą?

Pateikti

Turiu abonementą ir norėčiau pasiūlyti savo laisvas vietas, kad sutaupyčiau pinigų.

Dalyvaukite

Norėčiau užsisakyti prenumeratą už mažą kainą prisijungęs prie išlaidų pasidalijimo grupės.

Kaip pasidalyti prenumeratos išlaidas su kitais prenumeratoriais?

“Spotify” nesiūlo padalyti mokesčio plano nariams, tačiau galite lengvai pasidalyti mokestį užsiregistravę “Sharesub”. Įvedę keletą prenumeratos duomenų, gausite bendrinimo nuorodą: pagal šią nuorodą jūsų prenumeratoriai galės įvesti savo mokėjimo kortelę, o į jūsų sąskaitą kas mėnesį bus pervedama suma. Leiskite savo draugams ir šeimos nariams naudotis šia “Spotify” paskyra už nedidelį mokestį nusiųsdami jiems “Sharesub” bendrinimo nuorodą. Jie jus pamils!

Galima sąveika tarp bendrų prenumeratorių

Dalijimasis “Spotify Premium” taip pat suteikia galimybę dalytis grojaraščiais ir sekti kitus prenumeratorius, atrasti naujų kūrinių ir nesukti ratų savo grojaraščiuose.

Kiek saugu bendrinti “Spotify” paskyrą?

Paskyros bendrinimas nekelia jokios grėsmės saugumui, nes kiekvienas naudotojas turi savo įgaliojimus. Tačiau bendrovė prašo, kad šeimos paskyra būtų dalijamasi tik su šeima, ir prašo naudotojų deklaruoti bendrą adresą. Todėl būtina, kad prenumeratą besidalijantis asmuo jums pateiktų adresą, kurį jis įrašė į paskyrą.

Apie “Spotify

“Spotify” – 2006 m. įkurta Švedijos bendrovė, teikianti muzikos transliavimo internetu paslaugas. Ji kuria svetainę ir išmaniesiems telefonams, asmeniniams kompiuteriams ir “Mac” kompiuteriams skirtas programas, suteikiančias prieigą prie daugiau nei 100 000 atlikėjų muzikos. 2019 m. paslauga turėjo daugiau nei 100 mln. naudotojų.

Programėlė “Spotify” ir jos privalumai

“Spotify” muzikos transliacija yra aukštos kokybės paslauga, turinti didžiulį muzikos katalogą. Šiuo metu ji konkuruoja su “Deezer” ir “Apple Music”. Kaip ir “Deezer”, “Spotify” muzikos kataloge yra daugiau kaip 40 mln. kūrinių.
Viena iš stipriųjų “Spotify” pusių – galimybė pasiūlyti naujų atradimų: kasdieniai mišiniai, grojaraščiai ir asmeninės radijo stotys leidžia atrasti ir atnaujinti kasdienio gyvenimo muziką. Atsižvelgdami į mūsų pageidavimus, rekomendaciniai algoritmai dažnai teikia patarimus.
Kitos puikios šios muzikos transliavimo paslaugos funkcijos – galimybė sekti atlikėjus, kad gautumėte pranešimų apie būsimus koncertus savo vietovėje, ir galimybė sekti draugus, kad galėtumėte sužinoti jų naujus hitus. Nes visi turime gerą draugą, kuris mėgsta muziką ir kurio grojaraščiai mums patinka!

Categorized in: