Áno, zdieľanie účtu je úplne možné, pretože služba Disney+ ponúka 4 simultánne video streamy, ktoré umožňujú prehrávanie filmov na 4 zariadeniach alebo televízoroch súčasne. Svoje konto Disney+ tak môžete zdieľať s ďalšími 3 osobami.

Zdieľanie sa uskutočňuje prostredníctvom prenosu hesla, preto je dôležité zvoliť si heslo, ktoré nepoužívate nikde inde, a prenášať ho len prostredníctvom bezpečného riešenia.

Koľkostojí služba Disney+ a aké špeciálne ponuky sú k dispozícii?

Disney+ ponúka jednorazové predplatné za 11,99 € mesačne bez záväzku.

Za službu Disney+ však môžete zaplatiť menej a získať výhody, ak zaplatíte priamo za ročnú službu, ktorá vás bude stáť 119,90 EUR (namiesto 143,88 EUR, ak budete platiť predplatné po mesiacoch).

Koľko môžem ušetriť so zdieľaným účtom?

Ak službu zdieľate, môžete ušetriť veľa peňazí. Zdieľaním účtu s ďalšími tromi ľuďmi budete mať predplatné štyria a každý z vás bude mať stále prospech z kanála určeného pre vás, čím ušetríte 108 EUR ročne!

Ak neviete, s kým sa podeliť, stránka Sharesub vám umožní ponúknuť svoje miesta alebo nájsť miesta na permanentkách iných ľudí a zabezpečí vaše transakcie.

Ako sa môžem podeliť o náklady na predplatné so svojimi spolupredplatiteľmi?

Služba Disney+ neponúka spôsob rozdelenia nákladov medzi členov plánu, ale môžete sa o tieto náklady jednoducho podeliť registráciou na Sharesub. Zadaním niekoľkých údajov o predplatnom môžete vytvoriť inzerát, zdieľať predplatné a automaticky vyberať platby každý mesiac. Myšlienka zdieľanie predplatného Disney+ predplatného je nielen ekonomická, ale aj používateľsky prívetivá, vďaka čomu je prístup k rozsiahlej knižnici obsahu Disney dostupnejší a príjemnejší pre každého. Pripojením sa ku komunite na zdieľanie si používatelia môžu vychutnať svoje obľúbené seriály a filmy a zároveň optimalizovať náklady.

Nechajte svojich priateľov a rodinu využiť túto príležitosť získať účet Disney+ za veľmi nízku cenu tým, že im pošlete odkaz na zdieľanie Sharesub! Zamilujete si ju a každý mesiac získate až 6,75 €.

Na koľkých obrazovkách môžem používať službu Disney+ s jedným účtom?

So službou Disney+ môžu 4 z vás sledovať rôzne programy súčasne.

Služba stále umožňuje nakonfigurovať až 7 rôznych profilov, ale po piatom súčasnom pripojení sa prvý pripojený profil vyhodí!

Nakoniec si budete môcť stiahnuť všetky programy až do 10 rôznych zariadení pre vaše offline relácie.

Ako zdieľať svoje konto

Tu sú kroky, ktoré musíte vykonať, aby ste vytvorili iný profil pre každého nového účastníka:

 • Prihláste sa do svojho konta Disney+
 • Na stránke s výberom profilu nájdete v spodnej časti tlačidlo “Pridať profil”.
 • Vyberte avatar, ktorý sa najviac podobá novému účastníkovi 🙂
 • Zadajte meno nového odberateľa a potom kliknite na “Uložiť”.
 • Operáciu opakujte toľkokrát, koľkokrát je potrebné, vždy s maximálne 7 uloženými profilmi.

Všetky tieto voľby nie sú konečné. Vy alebo nový predplatiteľ môžete tieto informácie kedykoľvek zmeniť. Aj keď celý tento proces môže vykonať nový účastník, odporúčame vám, aby ste sa o to postarali ako vlastník účtu, pretože to povzbudí osobu, aby klikla na vaše meno a nepokazila si vlastný profil.

Jednoducho sa vyhniterizikám spojeným so spoločným predplatným

Ak budete dodržiavať tieto dve zlaté pravidlá, aby ste zabezpečili čo najhladší priebeh zdieľania konta Disney+, so zdieľaním konta nie sú spojené žiadne bezpečnostné riziká:

 • Použite heslo určené pre toto konto, ktoré sa líši od bežne používaného hesla.
 • Svoje konto zdieľajte len s dôveryhodnými osobami alebo prostredníctvom platformy, ktorá zabezpečuje vaše platby.

Aj keď máte prístup k svojmu prihlasovaciemu menu, iný používateľ nebude môcť zmeniť e-mailovú adresu pripojenú k účtu ani zmeniť heslo, pretože Disney+ vyžaduje na vykonanie týchto činností overovací kód zaslaný na vašu e-mailovú adresu.

Výhody predplatného Disney+

Za túto cenu služba sľubuje :

 • Streamovanie vo vysokom rozlíšení,
 • neobmedzený prístup k obsahu,
 • žiadna reklama
 • natívne aplikácie na všetkých vašich zariadeniach (Android, iPhone a iPad, Amazon Fire TV, AppleTV, Chromecast, herné konzoly atď.)

Spoločnosť Disney tiež modernizuje svoju službu a nedávno spustila funkciu GroupWatch. Ako už názov napovedá, umožňuje vám sledovať program s viacerými ľuďmi na diaľku. S priateľmi alebo svojou polovičkou tak môžete sledovať obľúbené seriály aj na diaľku. Funguje to jednoducho: kliknutím na tlačidlo “GroupWatch” získate odkaz na zdieľanie, ktorý umožní vašim priateľom pripojiť sa k relácii. Pekné, však?

Často kladené otázky o predplatnom Disney +

Môžem predplatné Disney+ používať na sledovanie filmov a seriálov v iných krajinách?

Katalóg Disney+ sa líši podľa regiónu. Ak však cestujete do krajiny, kde je služba Disney+ dostupná, môžete svoje konto použiť na prístup k programom dostupným na mieste.

Ako môžem zmeniť jazyk filmov v službe Disney+?

Ak chcete upraviť jazyk obsahu Disney+, vyberte program alebo film, ktorý chcete sledovať, a zmeňte jazyk pomocou ponuky v pravom hornom rohu stránky. Disney+ ponúka široký výber jazykov a titulkov pre mnohé svoje programy. Ak chcete zmeniť jazyk používateľského rozhrania, kliknite na položku “Upraviť profil” v ponuke a potom upravte jazyk.

Ako môžem zmeniť svoj vek v službe Disney+?

Ak chcete upraviť svoj vek v službe Disney+, postupujte podľa týchto pokynov:

 • Prihláste sa do svojho profilu Disney+.
 • Vyberte položku “Účet” a potom “Detaily účtu”.
 • Tu môžete upraviť svoj vek.
 • Pred opustením stránky sa uistite, že ste zmeny uložili.

Disney+ v kocke

Disney+ je platforma obsahu SVOD, ktorú spoločnosť Disney spustila vo Francúzsku 7. apríla 2020. Táto služba vám umožní nájsť celý katalóg Disney, ktorý obsahuje kreslené filmy vášho detstva, ako aj filmy spoločností Pixar (Toy Story, Cars, Ratatouille atď.), Marvel (Iron Man, Avengers, Black Panther atď.), Star Wars a National Geographic.

Categorized in: