Spotify, see on käes!

Spotify on tõesti muusika võrdlusrakendus: kataloog on tohutu, sealt leiab absoluutselt kõike (välja arvatudCyril Hahni suurepärase remixi“Say My name“), lühidalt öeldes, me armastame seda. Aga ausalt öeldes on meil küllalt pubidest, mis on alati halvasti valitud ja mis on sõpradega õhtu veetmiseks lausa kontrollimatult sobimatud. Seega küsisime endalt , kuidas saaksime Premium-konto odavamalt ja jagame oma lahendust teiega, sest me oleme nii toredad!

Spotify Premium, Spotify Family, Spotify Duo … vaatleme kõiki neid pakette.

Spotify Free hinnaga 0 eurot kuus on ettevõtte tasuta teenus. Võite kasutada teenust tasuta, kuid teid katkestab regulaarselt reklaam. Sa ei saa valida muusikavalikute järjestust ega jätta vahele kogu muusikat, mis sulle ei meeldi.

Spotify Premium hinnaga 10,90 eurot kuus on teenuse tasuline versioon, mis ei sisalda reklaami. See võimaldab teil kuulata muusikat võrguühenduseta ja valida vabalt muusikat, mida soovite kuulata. See lubab ainult ühte kasutajat.

Spotify Duo pakub 14, 99 euroga kuus samu eeliseid kui Spotify Premium, kuid seda kahele inimesele. See on mõeldud paaridele, kes elavad sama katuse all.

Spotify Premium Family hinnaga 17,99 eurot kuus pakub samu teenuseid kui Premium-versioon, kuid seda saab jagada 6 kasutaja vahel, mis vähendab kulusid kasutaja kohta 2,99 euroni. Hea tehing.

Kas ma saan oma Spotify tellimust jagada?

Spotify Duo ja Family kontod, mis on loodud spetsiaalselt Spotify kontode jagamiseks, pakuvad kasutajate erinevatele vajadustele kohandatud lahendusi. Duo paketiga saate kutsuda oma elukaaslase või elukaaslase muusikaga ühinema. Lisaks sellele laiendab perepakett võimalust konto jagamist kontot, võimaldades kutsuda kuni 5 täiendavat inimest, luues kogu perele ruumi muusika ühiseks avastamiseks ja kuulamiseks.

Esita

Mul on hooajapilet ja tahaksin pakkuda oma vabu kohti, et säästa raha.

Osale

Sooviksin tellida soodsa hinnaga, liitudes kulude jagamise rühmaga.

Mitmes seadmes saab Spotify Duo või Family’t kasutada?

Peretellimuse puhul saab iga konto installida Spotify’i ja kasutada seda 5 seadmes (st 6 kasutajat x 5 seadet perekonnas), kuid kuulamine on võimalik ainult ühes seadmes korraga ühe konto kohta.

Duo tellimuse puhul kehtib sama põhimõte, kuid te võite kasutada ainult kahte kontot (st 2 kasutajat x 5 seadet).

Kuidas saab Spotify’t kuulata korraga 2 seadmega?

Sa ei saa mängida oma Spotify muusikat kahes seadmes korraga. Siiski saate ühendada mitu seadet kuid kui te alustate taasesitust teises seadmes, lülitab see muusika esimeses seadmes välja. Seega saate oma muusikat voogedastada ainult ühele seadmele.

Kuidas jagada oma Spotify Duo või Family kontot?

Time needed: 5 minutes

Kas olete tellimuse haldaja ja soovite teada, kuidas Spotify Family’sse kutsuda? Siin on, mida sa pead tegema:

 1. Klõpsake üleval paremas nurgas nupule “Profiil” ja seejärel nupule “Konto”.

  partage abonnement spotify methodologie

 2. Klõpsake vasakpoolses menüüs nupule “Spotify Family”.

  partage abonnement spotify famille methodologie

 3. Klõpsake nupule “Lisa perekonna tellimusele”.

 4. Klõpsake nupule “Kutsu Spotify Premiumi tellimusele”.

 5. Kopeerige kutselink ja saatke see liikmetele, keda soovite kutsuda,

  Kindlasti märkige oma kontol esitatud postiaadress.

Kas olete tellimuslepinguga külaline ja soovite teada, kuidas kasutada Spotify Family’t?

 1. Klõpsake saadud kutse lingil
 2. Registreeru, kui sul ei ole kontot. Kui teil on juba tasuta, saate seda kasutada sisselogimiseks ja kõigi oma esitusloendite säilitamiseks.
 3. Kinnitage oma aadress. See peab olema sama, mis omaniku oma.

Kui jagate oma kontot, saate jagada kulud 6ga. See maksab 2,99 eurot kasutaja kohta ja tähendab 90 euro suurust kokkuhoidu aastas võrreldes individuaalse Premium-paketiga.

Kui palju ma saan oma konto jagamisega säästa?

Esita

Mul on hooajapilet ja tahaksin pakkuda oma vabu kohti, et säästa raha.

Osale

Sooviksin tellida soodsa hinnaga, liitudes kulude jagamise rühmaga.

Kuidas ma saan jagada tellimusekulusid oma kaasliitlastega?

Spotify ei paku kulude jagamist plaani liikmete vahel, kuid te saate hõlpsasti jagada kulusid, kui registreerute Sharesub’ile. Sisestades mõned andmed tellimuse kohta, saate jagamislingi: see link võimaldab teie kaasliitlastel sisestada oma maksekaardi ja igakuine debiteerimine toimub teie konto krediteerimiseks. Lase oma sõpradel ja pereliikmetel seda Spotify kontot väikese tasu eest nautida, saates neile Sharesubi jagamislingi. Nad hakkavad sind armastama!

Võimalikud koostoimed kaasosalejate vahel

Spotify Premiumi jagamine on ka võimalus jagada esitusloendeid ja jälgida teisi tellijaid, avastada uusi lugusid ja vältida oma esitusloendite ringiratast.

Kui turvaline on Spotify konto jagamine?

Konto jagamine ei kujuta endast mingit turvariski, kuna igal kasutajal on oma kasutajatunnused. Ettevõte palub siiski, et perekonto jagamine piirduks perekonnaga, ning palub kasutajatel deklareerida ühine aadress. Seetõttu on vaja, et isik, kes jagab tellimust, annaks teile aadressi, mille ta on kontole sisestanud.

Spotify kohta

Spotify on 2006. aastal asutatud Rootsi ettevõte, mis pakub muusika voogedastusteenust internetis. Ettevõte arendab veebisaiti ja rakendusi nutitelefonidele, arvutitele ja Macidele, mis pakuvad juurdepääsu enam kui 100 000 artisti muusikale. Teenusel oli 2019. aastal üle 100 miljoni kasutaja.

Spotify rakendus ja selle tugevused

Spotify muusika voogedastusteenus on kvaliteetne teenus, millel on suur muusikakataloog. Praegu konkureerib see Deezeri ja Apple Musicuga. Sarnaselt Deezerile sisaldab Spotify muusikakataloog üle 40 miljoni loo.
Üks Spotify tugevatest külgedest on selle võime pakkuda uusi avastusi: igapäevased miksid, esitusloendid ja isikupärastatud raadiojaamad võimaldavad teil avastada ja uuendada igapäevaelu muusikat. Sõltuvalt meie eelistustest annavad soovitusalgoritmid sageli nõu.
Selle muusika voogedastusteenuse muud suurepärased omadused hõlmavad võimalust jälgida artiste, et saaksite teateid oma piirkonnas toimuvatest kontsertidest, ning võimalust jälgida sõpru, et saaksite avastada nende uusi hitte. Sest meil kõigil on hea sõber, kes armastab muusikat ja kelle playlistid meile meeldivad!

Categorized in: