Spotify, je to tu!

Spotify je naozaj referenčná aplikácia pre hudbu: katalóg je obrovský, nájdete v ňom úplne všetko (okrem vynikajúceho remixu skladbySay My name od Cyrila Hahna), skrátka, milujeme ho. Ale úprimne povedané, už máme dosť krčiem, ktoré sú vždy zle vybrané a na večerné posedenie s priateľmi sa nedajú zvládnuť. Preto sme sa sami seba opýtali, ako by sme mohli získať účet Premium za menej peňazí, a o naše riešenie sa s vami delíme, pretože sme takí milí!

Spotify Premium, Spotify Family, Spotify Duo… pohľad na všetky tieto balíky

Spotify Free za 0 EUR mesa čne je bezplatná služba spoločnosti. Službu môžete využívať bezplatne, ale pravidelne vás bude rušiť reklama. Nebudete si môcť vybrať poradie hudby v zoznamoch skladieb ani preskočiť všetky skladby, ktoré sa vám nepáčia.

Spotify Premium za 10,90 EUR mesačne je platená verzia služby bez reklamy. Umožňuje počúvať hudbu offline a slobodne si vybrať hudbu, ktorú chcete počúvať. Oprávňuje len jedného používateľa.

Služba Spotify Duo za 14, 99 EUR mesačne ponúka rovnaké výhody ako služba Spotify Premium, ale pre dve osoby. Je určený pre páry žijúce pod jednou strechou

Služba Spotify Premium Family za 17,99 EUR mesačne ponúka rovnaké služby ako verzia Premium, ale môže ju využívať 6 používateľov, čím sa cena za používateľa zníži na 2,99 EUR. Dobrá ponuka.

Môžem zdieľať svoje predplatné služby Spotify?

Účty Spotify Duo a Family, navrhnuté špeciálne na zdieľanie účtu Spotify, ponúkajú riešenia prispôsobené rôznym potrebám používateľov. S balíkom Duo môžete do tohto hudobného zdieľania pozvať svojho partnera alebo spolubývajúceho. Balík Family navyše rozširuje možnosť zdieľanie účtu účtu tým, že umožňuje pozvať až 5 ďalších osôb a vytvoriť tak priestor pre celú rodinu, ktorá môže spoločne objavovať a počúvať hudbu.

Odoslať

Mám permanentku a rád by som ponúkol svoje voľné miesta, aby som ušetril peniaze.

Zúčastnite sa

Chcel by som si predplatiť službu za nízku cenu a vstúpiť do skupiny so spoločnými nákladmi.

Na koľkých zariadeniach môžete používať službu Spotify Duo alebo Family?

V prípaderodinného predplatného si môže každé konto nainštalovať službu Spotify a používať ju na 5 zariadeniach (t. j. 6 používateľov x 5 zariadení v rodine), avšak počúvanie je možné vždy len na jednom zariadení na jedno konto.

Pre predplatné Duo platí rovnaký princíp, ale ste obmedzení na dve kontá (t. j. 2 používatelia x 5 zariadení).

Ako môžem počúvať Spotify na 2 zariadeniach súčasne?

Hudbu zo služby Spotify nemôžete prehrávať na dvoch zariadeniach súčasne. Môžete sa však pripojiť k počtu zariadení ale ak spustíte prehrávanie na druhom zariadení, stlmí sa hudba na prvom zariadení. Hudbu teda môžete streamovať len do jedného zariadenia.

Ako môžem zdieľať svoje konto Spotify Duo alebo Family?

Potrebný čas: 5 minút

Ste správcom predplatného a chcete vedieť, ako pozvať do služby Spotify Family? Tu je návod, ako postupovať:

 1. V pravom hornom rohu kliknite na “Profil” a potom na “Účet”.

  partage abonnement spotify methodologie

 2. V ľavom menu kliknite na položku “Spotify Family”.

  partage abonnement spotify famille methodologie

 3. Kliknite na položku “Pridať do rodinného predplatného”.

 4. Kliknite na položku “Pozvať na predplatné Spotify Premium”.

 5. Skopírujte odkaz na pozvánku a pošlite ho členom, ktorých chcete pozvať,

  Nezabudnite uviesť poštovú adresu, ktorú ste uviedli vo svojom účte.

Máte predplatné a chcete vedieť, ako používať službu Spotify Family?

 1. Kliknite na odkaz na pozvánku, ktorý ste dostali
 2. Ak nemáte konto, zaregistrujte sa. Ak už máte bezplatnú aplikáciu, môžete ju použiť na prihlásenie a uchovávanie všetkých svojich zoznamov skladieb.
 3. Potvrďte svoju adresu. Musí byť rovnaká ako tá, ktorú má vlastník.

Zdieľaním účtu môžete náklady rozdeliť na 6. Ten stojí 2,99 EUR na používateľa a predstavuje úsporu 90 EUR ročne v porovnaní s individuálnym balíkom Premium.

Koľko môžem ušetriť zdieľaním svojho účtu?

Odoslať

Mám permanentku a rád by som ponúkol svoje voľné miesta, aby som ušetril peniaze.

Zúčastnite sa

Chcel by som si predplatiť službu za nízku cenu a vstúpiť do skupiny so spoločnými nákladmi.

Ako sa môžem podeliť o náklady na predplatné so svojimi spolupredplatiteľmi?

Spoločnosť Spotify neponúka rozdelenie nákladov medzi členov plánu, ale môžete sa o ne jednoducho podeliť prihlásením sa do služby Sharesub. Po zadaní niekoľkých údajov o predplatnom sa zobrazí odkaz na zdieľanie: tento odkaz umožní vašim spolupredplatiteľom zadať svoju platobnú kartu a na váš účet sa bude mesačne odvádzať suma. Umožnite svojim priateľom a rodine využívať toto konto Spotify za malý poplatok tak, že im pošlete odkaz na zdieľanie Sharesub. Budú vás milovať!

Možné interakcie medzi spolupredplatiteľmi

Zdieľanie služby Spotify Premium je tiež príležitosťou na zdieľanie zoznamov skladieb a sledovanie ostatných predplatiteľov, objavovanie nových skladieb a zabránenie tomu, aby ste sa vo vlastných zoznamoch skladieb točili v kruhu.

Ako bezpečné je zdieľanie konta Spotify?

Zdieľanie konta nepredstavuje žiadne bezpečnostné riziko, pretože každý používateľ má svoje vlastné poverenia. Spoločnosť však požaduje, aby sa zdieľanie rodinného účtu obmedzilo na rodinu, a žiada používateľov, aby nahlásili spoločnú adresu. Preto je potrebné, aby vám osoba, ktorá zdieľa predplatné, poskytla adresu, ktorú zadala do účtu.

O službe Spotify

Spotify je švédska spoločnosť založená v roku 2006, ktorá ponúka služby online streamovania hudby. Vyvíja webové stránky a aplikácie pre smartfóny, počítače PC a počítače Mac, ktoré poskytujú prístup k hudbe viac ako 100 000 umelcov. V roku 2019 mala služba viac ako 100 miliónov používateľov.

Aplikácia Spotify a jej silné stránky

Služba Spotify na streamovanie hudby je vysokokvalitná služba s obrovským katalógom hudby. V súčasnosti konkuruje spoločnostiam Deezer a Apple Music. Hudobný katalóg služby Spotify obsahuje podobne ako katalóg služby Deezer viac ako 40 miliónov skladieb.
Jednou zo silných stránok služby Spotify je jej schopnosť ponúkať nové objavy: denné mixy, zoznamy skladieb a personalizované rozhlasové stanice vám umožňujú objavovať a obnovovať hudbu každodenného života. Odporúčacie algoritmy často poskytujú rady v závislosti od našich preferencií.
Medzi ďalšie skvelé funkcie tejto služby na streamovanie hudby patrí možnosť sledovať umelcov, aby ste boli upozornení na nadchádzajúce koncerty vo vašom okolí, a možnosť sledovať priateľov, aby ste mohli objavovať ich nové hity. Pretože všetci máme dobrého priateľa, ktorý miluje hudbu a ktorého playlisty sa nám páčia!

Categorized in: