Mūsų mėnesio biudžetą sudaro nuomos, elektros, telefono, interneto ir daugialypės terpės prenumeratos išlaidos. Atraskite patarimų, kaip optimizuoti biudžetą ir sutaupyti šimtus ar tūkstančius eurų.

💸 Pagrindiniai išlaidų straipsniai

Mūsų vidutinės mėnesio išlaidos viršija 1 000 eurų. Per pastaruosius trisdešimt metų šios išlaidos smarkiai išaugo, nes septintajame dešimtmetyje jos sudarė mažiau nei 12 proc. biudžeto, o dabar – apie 30 proc. Šis ženklus padidėjimas akivaizdžiai atspindi perkamosios galios sumažėjimą. Pirmasis išlaidų straipsnis, be abejo, yra nekilnojamasis turtas– nuomos ar paskolos grąžinimo įmokos siekia 650 eurų. Tai visuomet buvo pagrindinis elementas, tačiau, pakilus nekilnojamojo turto kainoms, ši dalis dar labiau išaugo.

Kitos didžiausios išlaidos yra transporto išlaidos – vidutiniškai 223 eurai transporto priemonėms, jų priežiūrai ir benzinui bei viešajam transportui. Tuomet priežiūros ir apskritai sveikatos priežiūros išlaidos, įskaitant sveikatos draudimo išlaidas, kainuoja šiek tiek daugiau nei šimtą eurų. Galiausiai yra visi interneto ir telefono abonentiniai mokesčiai (nemokamas, “orange”, “sfr”…), vaizdo ir muzikos transliavimo paslaugos, pavyzdžiui, “netflix” ir “spotify”.

Pirmadienį, 2020 m. lapkričio 23 d., paskelbtas “CSA Research – LesFurets” tyrimas taip pat rodo, kad 25-34 metų jauni dirbantys žmonės išleidžia daugiausiai, palyginti su savo mėnesiniu biudžetu.Taip yra todėl, kad jų darbo pradžia yra brangi, o pajamos mažesnės. Jiems svarbu sumažinti arba optimizuoti išlaidas, kad už tą pačią kainą galėtų džiaugtis gera gyvenimo kokybe.

💰 Nuo ko pradėti mažinti išlaidas?

Iš visų išvardytų išlaidų didžiausią poveikį turi nuomos mokestis, tačiau, paradoksalu, jis yra labiausiai nesuspaudžiamas: bus sunku rasti mažesnį nuomos mokestį nei dabartiniame bute, o persikraustymas užims daug laiko. Transporto išlaidos taip pat yra šiek tiek nesuspaudžiamos, nors kelios gudrybės gali padėti jas sumažinti. Todėl pirmiausia dėmesį skirsime skaitmeninėms išlaidoms.

Sumažinkite skaitmeninės prenumeratos išlaidas

📞 Belaidis internetas ir telefonas

Labiausiai paplitę skaitmeniniai abonementai yra “Wi-Fi” ir telefono ryšys. Norėdami sutaupyti šių prekių, galite pradėti ieškoti gerų pasiūlymų, pavyzdžiui, ” vente privée”, kurioje kelis kartus per metus siūlomi nemokami pasiūlymai, o naujiems prenumeratoriams metai beveik nemokami. Tačiau jei jau turite abonementą, turėtumėte žinoti, kad dabar abonementą galima lengvai ir nemokamai pakeisti, be to, galima perkelti numerį. Apsilankę tokiose svetainėse kaip ” Ariase pour Internet arba ” Monpetitforfait” galite rasti daugiau patrauklių pasiūlymų.

Galimos sutaupytos lėšos: nuo 10 iki 30 eurų per mėnesį arba apie 240 eurų per metus.

📺 “Netflix”, “Spotify”, laikraščiai ir žaidimai…

Garso ir vaizdo transliacijos tapo būtinos, o dabar kartais reikia turėti kelias iš jų (“Amazon Prime video”, “Disney+”…), kad galėtumėte sekti filmus ir serialus, kuriuos jums rekomenduoja draugai. Alternatyva? Pereikite prie šeimyninių arba daugiafunkcinių prenumeratų ir dalinkitės jomis su šeima bei draugais. Automatiškai gavę kompensaciją iš tokios svetainės kaip ” Sharesub”, mokate tik už vieną vietą iš 4 arba vieną vietą iš 6. Prenumeratos išlaidos išnyksta, o jūs netgi galite sau leisti daugiau paslaugų.

Jei jau turite prenumeratą, pakeiskite ją į šeimos pasiūlymą ir pasiūlykite jį svetainėje, jis greitai suras prenumeratorių. Taip pat galite ieškoti galimų produktų sąraše.

Galima sutaupyti nuo 13 iki 35 eurų per mėnesį arba iki 350 eurų per metus. Ir dar daugiau, jei esate aktyvus vartotojas, be jokių trūkumų. !

⚡ Nereikalingų prenumeratų atšaukimas

Ar jūsų sporto salė vis dar moka jums kas mėnesį, nors abu žinome, kad daugiau niekada į ją neįžengsite? Tačiau norėdami nutraukti prenumeratą, turite atlikti sudėtingą registruoto laiško siuntimo procesą.

Ideel” suteikia galimybę vos keliais paspaudimais valdyti prenumeratas ir už registruoto laiško kainą pasirūpina visomis atšaukimo procedūromis. Pavyzdžiui, ar norėtumėte atšaukti “KeepCool” prenumeratą? Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susikurti paskyrą “Ideel”, įvesti “KeepCool” prenumeratos duomenis ir spustelėti mygtuką “atšaukti”. Tuomet “Ideel” viskuo pasirūpins ir informuos jus apie įvairius su prenumeratos atšaukimu susijusius veiksmus.

Sumažinkite transporto išlaidas

🚗 Automobilis ir benzinas

Automobiliui ir benzinui, jei tai neišvengiama, yra mažai išeičių. Draudimo palyginimo priemonės, pavyzdžiui, “Les Furets”, gali padėti jums kasmet sutaupyti šiek tiek lėšų, tačiau jos bus nedidelės.

Kasdien važiuojant kartu automobiliu taip pat galima sutaupyti pinigų, kaip ir naudojantis bendru abonementu. “Blablacar” pradėjo teikti kasdienėms kelionėms skirtą paslaugą ” Blablalines” su labai praktiška programėle.

Galimos sutaupytos lėšos: nuo 50 iki 150 eurų per mėnesį. Įdėjus šiek tiek pastangų galima gauti 1000 eurų per metus.

🚴‍♂️ Keisti transporto rūšį?

Jei gyvenate ne per toli nuo darbo, važiavimas dviračiu yra nebrangi alternatyva automobiliui ir net viešajam transportui. Atsižvelgiant į tai, kad taip pat treniruojatės, o tai naudinga jūsų vasariškam kūnui 💪, tai abiem pusėms naudinga. Svarbiausia įveikti psichologinį barjerą, nes net ir žiemą ar lyjant lietui tai lengva padaryti turint tinkamą įrangą: gerą dviratį, daiktadėžę, kurioje būtų lietaus įranga, o į šią įrangą įeina lietaus striukė ir kelnės nuo lietaus. Daugėjant dviračių takų, o vasaros mėnesiais – tai svajonės išsipildymas. Ypač todėl, kad taip kasdien galite sutaupyti daug laiko. Galiausiai, jei jūsų darbdavys siūlo tokią galimybę, galite pasinaudoti nuo kilometrų priklausančiomis dviračių transporto lengvatomis. Dėl to jūsų biudžetas gali sumažėti iki nulio.

Mūsų patarimas: vienas dviratis tinka važiuoti iki 5/6 km atstumu nuo darbo, o elektrinis dviratis – iki 10/12 km atstumu. Skirkite laiko geriausiam maršrutui pasirinkti.

Galimos sutaupytos lėšos: nuo 40 iki 250 eurų per mėnesį. Reikia šiek tiek pastangų, bet taip pat labai smagu, jei maršrutas tinkamas.

🏠 O kaip su mano namais?

Tai paskutinis elementas, kurio negalite sau leisti prarasti. Jei dar neturite nuosavo būsto ir ruošiatės persikraustyti, dalydamiesi butu galite sutaupyti nuo 5 iki 20 proc., priklausomai nuo miesto, tačiau turėsite laikytis tam tikrų sąlygų ir daryti tam tikrus kompromisus dėl savo gyvenimo būdo. Tačiau, jei jums tai tinka, tai taip pat yra galimybė dalytis belaidžiu internetu, “Netflix” prenumerata…

Jei ne, galite pabandyti palyginti elektros ir dujų pasiūlymus. Sutaupysite apie 10 proc., tačiau pirmaisiais metais reikia saugotis atsitiktinių pasiūlymų, kurie vėlesniais metais gali išaugti. Kasdieniai veiksmai, pavyzdžiui, šildymo išjungimas, kai išeinate iš namų, arba laikmačio įrengimas, yra geriausi būdai šiek tiek sumažinti sąskaitas.

💰 Mikrokreditas, kuris padės jums mėnesio pabaigoje

Turint visas šias išlaidas, neįmanoma, kad mėnesio pabaigoje pritrūksite pinigų. Nenumatytiems įvykiams ar nenumatytiems finansiniams atvejams finansuoti, jei neturite pakankamai didelio biudžeto, specializuotose interneto platformose galite paimti 24 valandų greitąjį kreditą. Šios mažos paskolos dažnai teikiamos nedidelėms sumoms – nuo 50 iki 1 000 eurų, o jų grąžinimas yra greitas ir trunka vos kelis mėnesius. Jei mėnesio pabaigoje susiduriate su sunkumais, šios mikrokreditai – tai tikra pagalba, nes jie padeda jums išsilaikyti ir neturi ilgalaikės įtakos jūsų biudžetui!

Tikimės, kad sugalvojote keletą idėjų, kaip sumažinti mėnesio biudžetą. Esame tikri, kad žinosite, ką daryti su sutaupytomis lėšomis!

Categorized in: