Paskolinote “Netflix” prisijungimo vardą ir slaptažodį draugui, bet jau atsibodo, kad jis naudojasi jūsų paskyra?
Sprendimas: pašalinkite prieigą 😎 Tai taip paprasta!

Paaiškinsime, kaip tai padaryti ir kaip galite skolinti savo prisijungimo vardus ir kartu uždirbti pinigų.

Kaip atsijungti nuo “Netflix” įvairiuose įrenginiuose

Atsijungti nuo “Netflix” paprasta, tačiau procesas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo įrenginio. Nesvarbu, ar naudojate išmanųjį televizorių, skaitmeninės medijos įrenginį, pavyzdžiui, “Roku” ar “Apple TV”, ar net žaidimų konsolę, pavyzdžiui, “Xbox” ar “PlayStation”, raktas dažnai slypi nustatymų meniu. Kartu panagrinėkime, kaip įveikti šiuos skirtumus ir užtikrinti sklandų atjungimą visuose įrenginiuose.

Kaip atjungti įrenginį nuo “Netflix” paskyros?

Atjungti tam tikrą įrenginį nuo “Netflix” paskyros yra paprasta ir veiksminga procedūra. Nesvarbu, ar norite pašalinti seną telefoną, nebenaudojamą planšetinį kompiuterį, ar net žaidimų konsolę, procedūra nesudėtinga. Toliau pateikiame veiksmus, kurių reikia laikytis:

  1. Prieiga prie “Netflix” paskyros

    iš interneto naršyklės kompiuteryje arba mobiliajame telefone. Tai labai svarbu, nes kai kurių parinkčių negalima tiesiogiai naudoti mobiliosiose programėlėse arba transliacijos įrenginiuose.

  2. Eikite į skyrių “Paskyra

    Ją rasite ekrano viršuje dešinėje, po savo profilio piktograma. Spustelėkite jį.

  3. Pasirinkite “Tvarkyti prietaisus”.

    ši parinktis taip pat gali būti vadinama “Naujausia transliacijos veikla pagal įrenginį”. Joje matysite visus įrenginius, kurie buvo naudojami norint prisijungti prie “Netflix” paskyros.

  4. Raskite prietaisą, kurį norite atjungti

    Pamatysite sąrašą su prietaisų pavadinimais, paskutinės veiklos datomis ir, kai kuriais atvejais, buvimo vieta.

  5. Pasirinkite “Atsijungti”.

    Priklausomai nuo naudojamos naudotojo sąsajos versijos, tai taip pat gali būti pažymėta užrašu “Pašalinti įrenginį”. Spustelėkite čia, jei norite atjungti prietaisą nuo savo paskyros.

  6. Patvirtinkite savo pasirinkimą.

    Gali pasirodyti pranešimas, kuriame bus prašoma patvirtinti, kad atjungiate prietaisą. Tai saugos priemonė, skirta išvengti atsitiktinio atjungimo.

Atlikus šiuos veiksmus pasirinktas prietaisas bus atjungtas nuo jūsų “Netflix” paskyros. Tai reiškia, kad norėdami pasiekti “Netflix” iš šio įrenginio, turėsite iš naujo įvesti prisijungimo duomenis. Tai saugus prieigos prie paskyros kontrolės būdas, ypač jei prietaisas prarandamas, parduodamas ar atiduodamas.

Atkreipkite dėmesį, kad atjungimas įsigalioja iš karto, tačiau kai kuriais atvejais gali prireikti iki 8 valandų, kol bus atnaujintas atitinkamas prietaisas. Jei praėjus šiam laikui prietaisas vis dar prijungtas, pabandykite iš naujo paleisti prietaisą arba iš naujo prijungti ir vėl atjungti.

Tai ypač naudinga, jei paskyra dalijatės su draugais ar šeimos nariais ir norite tiksliai valdyti, kas ir kada turi prieigą prie “Netflix”. Tai taip pat padidina jūsų paskyros saugumą, nes užkerta kelią neautorizuotai prieigai.

“Netflix” profilio pašalinimas televizoriuje

Netflix” profilio pašalinimas iš televizoriaus yra paprastas, bet labai svarbus veiksmas, norint asmeniškai pritaikyti arba apriboti prieigą prie paskyros. Štai kaip tai veikia:

  1. Įjunkite televizorių ir paleiskite “Netflix” programą.
  2. Pasirinkite profilio piktogramą, kurią norite ištrinti. Jį dažnai rasite “Netflix” pagrindinio ekrano viršutiniame dešiniajame arba kairiajame kampe.
  3. Eikite į “Tvarkyti profilius”. Ši parinktis matoma po profilio piktogramomis arba spustelėjus savo profilio piktogramą.
  4. Pasirinkite profilį, kurį norite ištrinti. Rodomas parinkčių meniu.
  5. Pasirinkite “Ištrinti profilį”. Bus rodomas patvirtinimo langas.
  6. Patvirtinkite savo pasirinkimą. “Netflix” paklaus, ar tikrai norite ištrinti šį profilį. Norėdami patvirtinti, pasirinkite “Taip” arba “Ištrinti”.

Atminkite, kad ištrindami profilį prarandate visas susijusias nuostatas ir peržiūrų istoriją. Jei profilis skirtas vaikui, tai gali būti proga iš naujo nustatyti tėvų kontrolės priemones.

Atlikę šiuos veiksmus galite lengvai valdyti, kas turi prieigą prie “Netflix” paskyros per televizorių. Tai greita, paprasta ir leidžia geriau valdyti “Netflix” patirtį.

Ką daryti, jei negalite atsijungti nuo “Netflix” “Android”?

Problemos atsijungiant nuo “Netflix” “Android” įrenginyje gali būti varginančios. Laimei, yra aiškių veiksmų, kaip išspręsti šią problemą.

Pirmiausia patikrinkite savo prietaiso “Widevine” apsaugos sistemą. “Widevine” yra skaitmeninių teisių valdymo (DRM) sistema, kurią “Netflix” naudoja HD kokybės turiniui transliuoti. “Android” įrenginiuose naudojami skirtingi “Widevine” sertifikavimo lygiai, o L1 lygis reikalingas HD vaizdo kokybei užtikrinti. Jei jūsų įrenginio lygis žemesnis, tai gali trukdyti programos veikimui, įskaitant atsijungimą. Savo prietaiso “Widevine” lygį galite patikrinti nustatymuose arba atsisiųsdami specialią programėlę iš “Google Play” parduotuvės.

Jei atlikus “Widevine” patikrą problema išlieka, toliau pateikiami keli papildomi veiksmai:

  • Iš naujo paleiskite prietaisą. Galbūt tai skamba paprastai, bet iš naujo paleidę “Android” įrenginį galite išspręsti daugybę programų problemų, nes uždarote procesus, kurie gali trukdyti “Netflix”.
  • Išvalykite “Netflix” programos talpyklą. Eikite į prietaiso nustatymus, raskite “Netflix” programą “Programos” arba “Programų tvarkyklė”, tada pasirinkite “Saugykla” ir “Išvalyti talpyklą”. Atlikus šį veiksmą ryšio duomenys ar nuostatos nebus ištrinti.
  • Iš naujo įdiekite “Netflix” programą. Kartais įsisenėjusias problemas galima išspręsti iš naujo įdiegiant programą. Prieš pašalindami programą įsitikinkite, kad žinote savo prisijungimo duomenis.

Jei po šių bandymų atjungimo problema išlieka, metas imtis kito žingsnio: kreipkitės į palaikymo tarnybą.

  • Susisiekite su “Netflix” palaikymo tarnyba. “Netflix” turi specialią palaikymo komandą, kuri gali padėti rasti konkrečius problemos sprendimus. Juos galima pasiekti “Netflix” svetainėje arba mobiliojoje programėlėje.
  • Kreipkitės į prietaiso gamintoją. Jei atrodo, kad problema susijusi su jūsų prietaisu, o ne su “Netflix” programa, gali padėti susisiekti su gamintoju. Jie gali pasiūlyti konkrečiai jūsų prietaiso modeliui būdingų sprendimų ar atnaujinimų.

Atraskite “Sharesub”: naujas požiūris į prenumeratos dalijimąsi

“Sharesub” – tai platforma, skirta teisėtai ir saugiai dalytis prenumeratomis, pvz., “Netflix” prenumeratomis. Taip siekiama, kad naudotojai, dalydamiesi prenumeratos išlaidomis, galėtų sumažinti savo išlaidas. “Sharesub” svetainėje galite pasiūlyti laisvų vietų prenumeruojamoje programoje arba prisijungti prie Netflix ir galėsite naudotis paslaugomis su nuolaida. Platforma užtikrina mainų saugumą, todėl dalytis galima be rizikos. Tai ekonomiškai efektyvi galimybė tiems, kurie nori maksimaliai išnaudoti savo prenumeratas nepažeisdami naudojimo taisyklių.

DUK

1. Kodėl turėčiau atsijungti nuo “Netflix” visuose savo įrenginiuose?

Atsijungimas nuo visų įrenginių gali būti naudingas dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėl paskyros saugumo, jei įtariama, kad prie jos galėjo prisijungti neautorizuotas asmuo, arba jei pardavėte ar atidavėte įrenginį, kuriuo buvote prisijungę prie “Netflix”.

2. Ar prarasiu peržiūrų istoriją, jei atsijungsiu nuo visų savo įrenginių?

Ne, jūsų žiūrėjimo istorija išsaugoma “Netflix” paskyroje, o ne prietaise. Atsijungimas nuo visų įrenginių neturės įtakos jūsų žiūrėjimo istorijai.

3. Per kiek laiko atjungiami visi įrenginiai?

Visi įrenginiai atjungiami beveik iš karto. Kai patvirtinsite veiksmą, visi įrenginiai bus atjungti nuo jūsų “Netflix” paskyros.

4. Ką daryti, jei netyčia atsijungiau nuo visų savo įrenginių?

Jei taip nutiktų, tiesiog vėl prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis kiekviename prietaise, kurį norite naudoti, kad vėl pasiektumėte “Netflix” paskyrą.

Categorized in: