Jūs esat dzirdējuši par abonementu koplietošanas praksi ar draugiem vai ģimeni, un, iespējams, jau esat izjutuši kārdinājumu to darīt, bet vai jums ir kāda pieredze šajā jomā? šaubas par tās likumību? Šeit ir izklāstīti fakti un iemesli, kāpēc abonēšanas koplietošana ir pilnīgi likumīga.

Vispārīgie lietošanas noteikumi un nosacījumi

Daudzi abonēšanas pakalpojumu sniedzēji savos līgumos iekļauj vispārīgus lietošanas noteikumus, kas ļauj abonementus koplietot vienas ģimenes locekļiem vai pat draugiem, un parasti bez ierobežojumiem.

Kopumā abonementa koplietošana ir atļauta, ja vien lietošana ir saprātīga un nepārsniedz noteiktu vienlaicīgu lietotāju skaitu. Sharesub palīdz ievērot šos ierobežojumus, izmantojot veidnes, kurās atļauto vietu skaits ir iepriekš aizpildīts.

Šos abonementus uzņēmumi ir izstrādājuši tā, lai tos varētu izmantot vairāki cilvēki ar dažādiem kontiem vai profiliem: kādēļ gan jums būtu bez tiem jāiztiek, ja par to maksājat?

Tiesu prakse par labu abonēšanas koplietošanai

Ir juridiski precedenti, kas liecina, ka abonēšanas koplietošana netiek uzskatīta par nelikumīgu. Abonēšanas koplietošana bieži tiek uzskatīta par godīgu praksi, kas neietekmē abonēšanas pakalpojumu sniedzēju komerciālās intereses, ciktāl tie ir atbildīgi par abonēšanas pakalpojumu tirdzniecību.

Ekonomiskie ieguvumi un mērens risks

Abonēšanas koplietošana patērētājiem var sniegt daudz ekonomisku priekšrocību. Kopīgi abonējot abonementu, varat samazināt katra dalībnieka izmaksas, vienlaikus gūstot labumu no tā paša pakalpojuma. Tas ir ideāls risinājums ģimenēm vai grupām, kas vēlas ietaupīt naudu, vienlaikus baudot kvalitatīvus pakalpojumus.

Pakalpojumu vai plašsaziņas līdzekļu izdevējiem abonēšana, ko kopīgi izmanto vairāki lietotāji, ir ievērojams ienākumu avots. Pētījumi liecina, ka koplietojamie abonementi, lai gan izdevējiem piedāvā mazāku peļņu no viena lietotāja, galu galā nodrošina lielākus ieņēmumus, jo lietotāji :

  • ir lojālāki un paliek abonenti ilgāk.
  • abonēt pakalpojumu un veikt finansiālu ieguldījumu, ja viņi nekad nebūtu abonējuši, atcēluši vai ne vienmēr būtu izvēlējušies šo pakalpojumu.
  • Ir mārketinga vektors, jo persona, kas nav iepazinusies ar pakalpojumu, bet ir saņēmusi trešo personu uzaicinājumu, visticamāk, ieradīs to izmantot.

Visbeidzot, kopīgošanas riski ir ļoti mazi vai to nav vispār, ja esat izvēlējies unikālas paroles, kas netiek izmantotas citos kontos.

Abonēšanas koplietošana var šķist pretrunīga, taču fakti un tiesu prakse skaidri liecina, ka tā ir likumīga prakse. Turklāt koplietošanas abonēšana var sniegt vairākas ekonomiskas priekšrocības patērētājiem, kuri vēlas ietaupīt naudu, vienlaikus izrādot patiesu interesi par izdevējiem, kas tos izstrādājuši. Tāpēc nevilcinieties dalīties ar saviem draugiem un ģimeni, lai izmantotu visas priekšrocības, ko tie piedāvā!

Categorized in: