Komanda

Sharesub ir finanšu tehnoloģiju un koplietošanas ekonomikas jaunuzņēmums, ko dibinājuši Žans-Brīss de Kazenovs, Žuljēns Salomons un Bendžamins Rodrigess. Ar Džefrija Matera atbalstu. Uzņēmums izstrādā grupu maksājumu risinājumus, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu kopīgi segt regulāros izdevumus.

Mūsu misija

Palielināt patērētāju pirktspēju un uzlabot viņu piekļuvi plašsaziņas līdzekļiem un pakalpojumiem, izmantojot inovatīvus maksājumu risinājumus.

Konteksts

Mūsu patēriņa veids liek mums būt desmitiem abonementu. Fiziskiem pakalpojumiem: gāze, elektrība, wifi, automašīnu koplietošana, vīna vai pārtikas kastes, kā arī virtuāliem pakalpojumiem: video un audio straumēšana, tiešsaistes spēles, programmatūras licences vai digitālie laikraksti. Lielāko daļu no tiem var koplietot, izmantojot izdevniecību izstrādātos paketes piedāvājumus.

Sharesub pakalpojums

Sharesub ļauj abonentiem viegli dalīties šajās regulārajās izmaksās. Jums vairs nav nepieciešams katru mēnesi pieprasīt kompensāciju vai segt izmaksas vienatnē: viss, kas jums jādara, ir jāapraksta abonements, lai iegūtu saiti, un jānosūta tas līdzabonentiem. Sharesub norakstīs no viņu maksājumu kartes norēķinu summu noteiktajā abonēšanas termiņā.