Tím

Sharesub je startup v oblasti fintech a zdieľanej ekonomiky, ktorý založili Jean-Brice de Cazenove, Julien Salomon a Benjamin Rodriguez. S podporou Geoffreyho Matherna. Spoločnosť vyvíja skupinové platobné riešenia, aby umožnila čo najväčšiemu počtu ľudí zdieľať svoje opakujúce sa výdavky ako skupina.

Naše poslanie

Zvýšiť kúpnu silu spotrebiteľov a zlepšiť ich prístup k médiám a službám prostredníctvom inovatívnych platobných riešení.

Kontext

Spôsob, akým konzumujeme, nás vedie k tomu, že máme desiatky predplatných. V prípade fyzických služieb: plyn, elektrina, wifi, zdieľanie auta, víno alebo krabice s jedlom, ako aj virtuálnych služieb: streamovanie videa a zvuku, online hry, softvérové licencie alebo digitálne noviny. Väčšinu z nich je možné zdieľať, pričom vydavatelia pripravujú balíky služieb.

Služba Sharesub

Sharesub uľahčuje predplatiteľom zdieľanie týchto opakujúcich sa nákladov. Už nemusíte každý mesiac žiadať o vrátenie peňazí alebo znášať náklady sami: stačí opísať predplatné a získať odkaz a poslať ho svojim spolupredplatiteľom. Spoločnosť Sharesub si v termínoch splatnosti predplatného stiahne z ich platobnej karty dohodnutú sumu.