Komanda

“Sharesub” yra finansinių technologijų ir dalijimosi ekonomikos startuolis, kurį įkūrė Jeanas-Brice’as de Cazenove’as, Julienas Salomonas ir Benjaminas Rodriguezas. Padedant Geoffrey Mathernui. Bendrovė kuria grupinių mokėjimų sprendimus, kad kuo daugiau žmonių galėtų dalytis savo nuolatinėmis išlaidomis kaip grupė.

Mūsų misija

Didinti vartotojų perkamąją galią ir gerinti jų galimybes naudotis žiniasklaidos priemonėmis ir paslaugomis pasitelkiant naujoviškus mokėjimo sprendimus.

Kontekstas

Dėl vartojimo būdo turime dešimtis prenumeratų. Fizinės paslaugos: dujos, elektra, belaidis internetas, dalijimasis automobiliu, vyno ar maisto dėžutės, taip pat virtualios paslaugos: vaizdo ir garso transliacijos, internetiniai žaidimai, programinės įrangos licencijos ar skaitmeniniai laikraščiai. Dauguma jų gali būti dalijamasi, o leidėjai sudaro paketus.

“Sharesub” paslauga

“Sharesub” leidžia prenumeratoriams lengvai dalytis šiomis nuolatinėmis išlaidomis. Daugiau nebereikia kas mėnesį prašyti grąžinti pinigus ar vienam pačiam padengti išlaidas: tereikia aprašyti prenumeratą, kad gautumėte nuorodą, ir nusiųsti ją savo prenumeratoriams. “Sharesub” nurašys sutartą sumą iš jų mokėjimo kortelės nustatytais prenumeratos mokėjimo terminais.