Tým

Sharesub je fintech a start-up sdílené ekonomiky, který založili Jean-Brice de Cazenove, Julien Salomon a Benjamin Rodriguez. S podporou Geoffreyho Matherna. Společnost vyvíjí řešení pro skupinové platby, aby umožnila co největšímu počtu lidí sdílet své opakující se výdaje ve skupině.

Naše poslání

Zvýšit kupní sílu spotřebitelů a zlepšit jejich přístup k médiím a službám prostřednictvím inovativních platebních řešení.

Kontext

Způsob, jakým konzumujeme, nás vede k tomu, že máme desítky předplatných. Pro fyzické služby: plyn, elektřina, wifi, sdílení aut, víno nebo krabice s jídlem, stejně jako pro virtuální služby: streamování videa a zvuku, online hry, softwarové licence nebo digitální noviny. Většinu z nich lze sdílet, vydavatelé připravují balíčky.

Služba Sharesub

Sharesub umožňuje předplatitelům snadno sdílet tyto opakující se náklady. Už nemusíte každý měsíc žádat o vrácení peněz nebo se ocitnout v situaci, kdy nesete náklady sami: stačí popsat předplatné, abyste získali odkaz a poslali ho svým spoluodběratelům. Společnost Sharesub si v termínech splatnosti předplatného strhne z jejich platební karty dohodnutou částku.